29 червня 2018, 18:40
0
0
0

Футбольний лісівничий чемпіонат учора, 28 червня, завершився. « Кубок лісівників Волині» знайшов свого власника. У напруженому двобої фінального матчу перемогу виборола команда лісівників державного підприємства СЛАП «Камінь-Каширськагроліс», -повідомляє прес-служба ВОУЛМГ.

«Кубок лісівників Волині з футболу» започаткували Волинське ОУЛМГ, обласні організації профспілки працівників лісового господарства та Товариства лісівників України. Загалом за головний футбольний трофей боролися 22 лісівничі команди.  У фіналі на центральному стадіоні смт Шацьк вболівали за команди лісогосподарських підприємств Волині -ДП СЛАП «Камінь-Каширськагроліс» та ДП «Любешівське ЛМГ». На початку гри найкращий момент мала команда Любешівщини. Проте фортуна посміхнулася ДП СЛАП «Камінь-Каширськагроліс» – вони відкрили рахунок на 16 хвилині першого тайму. У другому таймі бійцівські якості продемонстрували гравці любешівської команди – на 41 хвилині вони таки змогли зрівняти рахунок.

Два тайми позаду. Рахунок рівний – 1:1. Потрібен додатковий час. Суддя призначає два тайми по 10 хв. Проте і в підсумку цих коротких двобоїв рахунок не змінюється!

Суддя змушений призначати пенальті. Як результат- ДП СЛАП «Камінь-Каширськагроліс» – чемпіон. Футбольний Кубок варто зробити традиційним, – вважають лісівники.