Військові 14-ої ОМБР просять допомоги у волинян
Волинь

Військові 14-ої ОМБР просять допомоги у волинян

25 вересня 2018, 18:08
1
0
Сподобалось?
0

Мешканців Володимира-Волинського та всіх громадян закликають допомогти військовослужбовцям 14-ої ОМБР облаштуватися у відремонтованих казармах. Про це повідомляє БУГ.

Сьогодні, 25-го вересня,  заступник міського голови, секретар міської ради Олег Свідерський повідомив, що до виконавчого комітету міської ради звернулося командування 14-ої ОМБР з проханням допомогти придбати господарські товари, запчастини, матеріали для ремонтних робіт. Допомогти зібрати необхідні матеріали і кошти просять також громадян міста і області.

«Цього року військовослужбовцям допомагали неодноразово. Для потреб ЗРП на двох попередніх сесіях депутати виділили 300 тисяч гривень для ремонту боксів, у яких зберігається військова техніка. На звернення місцевого військового комісаріату виділили майже 200 тисяч для проведення ремонту системи опалення. Старий котел, якому більше 30-ти років, вийшов з ладу. Питання системи опалення потрібно було вирішувати, адже у будівлі працюватиме призовна комісія», – розповів Олег Свідерський.

 «У нас в місті дислокується 14-та бригада. Керівництво її звернувся з переліком матеріалів, які необхідні для облаштування побуту військовослужбовців у казармах. Звертаємося до підприємств і установ міста, до громади з проханням долучитися до збору коштів на ці побутові потреби і завершення ремонту у казармах. Значна частина коштів, розраховуємо, буде зібрана і в рамках відзначення Дня захисника ми зможемо привітати і дати можливість захисникам почуватися комфортно», – додав він.

Кошти на матеріально-технічну підтримку 14-ої ОМБР можна переказувати на офіційний банківський рахунок бригади за реквізитами: в/ч А1008, м. Володимир-Волинський, вул. Ковельська, 265, МФО 820172, Код ЄДРПОУ 26614751, р/р 31256630089236 в УДКСУ Волинська область.


Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Читайте також

Коментарі

  • Alex Ustas
    Alex Ustas

    Українці, Ви їбанулися. А де ж 1,5% податку дівається…??? Податок у 0,5% на армію – це дуже багато, а 1,5% - це просто шикарно, тут і говорити непотрібно. З такою сумою армія повинна бути одна з найкращих у світі. Голосуй на виборах за жида, і будеш жити як у раю: голий і босий.

    30 вересня 2018, 12:34
    Відповісти

Ваш коментар

Ви погоджуєтесь з правилами коментування.
Реєстрація Вхід
Забули пароль?
Реєстрація Вхід
На ваш E-mail буде відправлено лист з інструкцією
Реєстрація Вхід
Зареєструватися