У 14 бригаді відбулися воєнізовані лижні змагання

15 січня 2019, 11:16
0
0
0

У 14 окремій механізованій бригаді у Володимирі-Волинському відбулася воєнізована лижна гонка на першість військової частини. Переможців визначали у загальнокомандному заліку – серед підрозділів бригади, й в індивідуальному, окремо серед чоловіків та жінок.

Про це інформує прес-служба 14 ОМБр.

Найспритнішою серед дівчат стала Ірина Данилюк, друге місце в забігу посіла Олександра Карасюк, третє – Марія Разумова. Серед чоловіків найшвидше дистанцію здолав Олександр Клімович, друге місце в гонці виборов Микола Кармалідін, третє – Мар’ян Паращак. А в загальнокомандному заліку перемогла команда ремонтно-відновлювального батальйону, срібло виборола команда зенітно-ракетного дивізіону, і бронза дісталася команді строковиків. Всі переможці змагань були нагороджені грамотами командира 14 окремої механізованої бригади.
Переможці бригадного етапу змагань незабаром захищатимуть честь 14 окремої механізованої бригади в воєнізованій лижній гонці на першість оперативного командування «Захід».