«Волинь» розпочала рік з перемоги над дублерами «Динамо»

3 лютого 2019, 13:21
0
0
0

ФК «Волинь» зіграв перший контрольний матч у нинішньому році. Підопічні Андрія Тлумака у столиці зустрілися з «дублем» київського «Динамо». «Хрестоносці» провели два тайми різними складами. У першій половині гри на полі була «основа». Лучани домінували над суперником і цілком логічно на перерву пішли з солідною перевагою у рахунку – 3:0. Уже на старті поєдинку «дубль» оформив Младен Бартулович, потроїв перевагу новачок «Волині» Ростислав Волошинович, який до того записав у свій актив дві результативні передачі. По перерві за лучан переважно грали потенційні новачки. Кияни вирівняли гру, але за весь другий тайм спромоглися лише розмочити рахунок. У підсумку – 3:1 на користь «Волині».

Наступний контрольний матч у луцької команди запланований на 9 лютого із аматорськм ФК «Демня» зі Львівщини. А 11 лютого «хрестоносці» вирушать на збір до Туреччини.