Мама маленького волинянина просить допомогти зібрати кошти хворому  синові на реабілітацію
Волинь

Мама маленького волинянина просить допомогти зібрати кошти хворому синові на реабілітацію

25 лютого 2019, 18:12
0
0
Сподобалось?
0

Жителька села Заріччя Володимир-Волинського району Ольга Роїк просить допомогти зібрати кошти на черговий курс реабілітації для маленького хворого сина, -пише видання БУГ.

Проблеми у Ромчика помітили в перший місяць його життя, тоді лікарі сповістили батьків, що в печінці відсутні протоки, що призводить до її церозу.

Хлопчик більше чотирьох років бореться за своє життя. Позаду в Ромчика пересадка печінки, зупинка серця на 10 хвилин, набряк мозку, кома, крововилив. Слова лікарів: дитина не зможе сама дихати, ковтати, та й взагалі не давали шансів на довге життя.

Ромчик заново вчився дихати, ковтати, рухатись, але він не говорить, лише зосереджений погляд свідчить про його зацікавленість.

“Нам дуже потрібні реабілітації. Вони дають позитивну динаміку. Потрібно покращити стан дитини по неврології. Для того, щоб пройти ще одну операцію в Варшаві із закриття черевної стінки (зашити м’язи живота). Не зашили м’язи після пересадки, бо боялися, щоб не  не здавлювався донорський орган. І цю операцію проводять через рік. А в нас пройшло вже 3 роки. Ця операція триває 6 годин. А стан дитини не дозволяє перенести таку довгу, важку операцію. А реабілітації і лікування дають шанс пройти цю операцію”, – поділилася жінка.

Останнє обстеження показало активність в лобній долі кори, якої не було понад два роки. Щоб продовжити рухатись далі, Ромчику потрібна чергова реабілітація у Львові, в клініці Козявкіна. Її вартість становить 20 тисяч гривень. Чоловік Ольги постійно на заробітках, адже на лікування сина потрібні чималі кошти і зараз не можуть самостійно оплатити курс реабілітації.

Допоможемо Ромі і далі дивувати лікарів та радувати маму досягненнями. Реквізити для надання допомоги: 5168 7573 7288 5691 Роїк Ольга (мама).

 


Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Читайте також

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар

Ви погоджуєтесь з правилами коментування.
Реєстрація Вхід
Забули пароль?
Реєстрація Вхід
На ваш E-mail буде відправлено лист з інструкцією
Реєстрація Вхід
Зареєструватися