Німецько-українського проекту на Волині: підсумки трьох років
Волинь

Німецько-українського проекту на Волині: підсумки трьох років

10 квітня 2019, 20:34
0
0
Сподобалось?
0

«Партнерство у сфері професійно-технічної освіти в Україні» – таку назву має проект, що реалізовуваввся у Волинській та Львівській областях. Його  головна мета  – допомога у налагоджені контактів між професійно-технічними навчальними закладами та підприємствами обох областей. Про  три роки дії проекту говорили на заключній конференції, -повідомляє прес-служба ОДА.

Для  реалізації проекту  було відібрано чотири навчальних закладів профтехоствіти та п’ять підприємств з обох областей. Окрім розвитку навчальних закладів, цільова підтримка здійснювалася за двома спеціальностями: «Електрогазозварник» та «Верстатник широкого профілю».

За трирічний період проекту «Партнерство у сфері професійно-технічної освіти в Україні» учні професійних навчальних закладів змогли пройти практику на підприємствах із сучасним обладнанням.

Не менш важливим став обмін досвідом: майстри виробничого навчання отримали інтенсивну підготовку і консультації за актуальними темами профтехнавчання, які зможуть використати у своїй повсякденній роботі. Тож впровадження інноваційних методик освіти підвищив професійний рівень українських фахівців в обраних ними спеціальностях.

Кооперації підприємств та професійно-навчальних закладів, а також впровадженню нових змістових наповнень навчання посприяло вирішенню проблеми міграційних процесів.

Ініціатором трирічної ініціативи виступив Освітній центр баварської економіки (bbw). Керівник міжнародного департаменту групи bbw Фолькер Фальх зазначив:

«Радий, що нам вдалося успішно реалізувати цей проект. Без перебільшення, він є актуальним та дуже потрібним. Наша головна мета – поділитися власним досвідом. Дуже приємно, що ми змогли бути корисними Україні».

Проект продовжили до кінця 2019 року. Також є передумови для нової фази проекту ще на три роки.

До слова: реалізація проекту «Партнерство у сфері професійної освіти в Україні» розпочалася з укладання угод про співпрацю з першими партнерами у 2016 році. Ними стали Львівське міжрегіональне вище професійне училище автомобільного транспорту та Вище професійне училище № 20 у Львові, а також Луцьке вище професійне училище і Ковельський центр професійно-технічної освіти на Волині. Серед підприємств Львівщини партнерами проекту стали СП ТОВ «Електротранс» та СП ТОВ «Сферос-Електрон», на Волині – ПрАТ «СКФ Україна», СП ТОВ «Модерн-Експо» та СП ТОВ «Волинь-Кальвіс».

 


Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Читайте також

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар

Ви погоджуєтесь з правилами коментування.
Реєстрація Вхід
Забули пароль?
Реєстрація Вхід
На ваш E-mail буде відправлено лист з інструкцією
Реєстрація Вхід
Зареєструватися