Волинські податківці радять на свята купувати лише ліцензовану підакцизну продукцію
Волинь

Волинські податківці радять на свята купувати лише ліцензовану підакцизну продукцію

18 квітня 2019, 10:55
0
0
Сподобалось?
0

Алкогольна продукція, що перебуває у легальному обігу, відповідає стандартам якості та є джерелом наповнення бюджетів громад, - звертають увагу споживачів в ГУ ДФС у Волинській області.

Тож, у переддень пасхальних свят ГУ ДФС в області рекомендує волинянам придбавати продукцію до святкового столу у суб’єктів підприємництва,які мають ліцензії на право реалізації такого товару і перевіряти наявність акцизної марки встановленого зразка на кожній одиниці.

«Протягом першого кварталу 2019 року на Волині громади отримали понад 28 мільйонів гривень акцизного податку з роздрібної реалізації підакцизної продукції. Оскільки в області спостерігається ріст сплати роздрібного акцизу, маємо підстави для твердження про дотримання законодавчих вимог у сфері реалізації алкогольних напоїв і тютюнових виробів переважною більшістю суб’єктів підприємництва», - зазначає начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Керівник волинських фіскалів запевнила, що фахівці ДФС забезпечують систематичний моніторинг ситуації на ринку реалізації спиртного і тютюну, в межах компетенції вживають заходи контрольно-перевірочного характеру.

 


Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Читайте також

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар

Ви погоджуєтесь з правилами коментування.
Реєстрація Вхід
Забули пароль?
Реєстрація Вхід
На ваш E-mail буде відправлено лист з інструкцією
Реєстрація Вхід
Зареєструватися