Для волинських шкіл придбають ще 9 автобусів
Волинь

Для волинських шкіл придбають ще 9 автобусів

13 травня 2019, 17:19
0
0
Сподобалось?
0

9 шкільних автобусів для освітніх закладів області закуплять цього року  за кошти державної субвенції. У цьому числі-автобус, обладнаний місцями для дітей з особливими освітніми потребами. Відповідне розпорядження про розподіл коштів підписав голова облдержадміністрації Олександр Савченко під час наради з окремими головами ОТГ, -повідомляє прес-служба ОДА.

« Ці автобуси, на які ви дали співфінансування, повинні до 1 вересня стати в стрій. А то ще й раніше. В цьому випадку ми не проводимо вже загальний тендер. Тепер – усе вам. Ви самі вибираєте, що вам треба. Аби діти були задоволені. Ми гроші вам відпускаємо», - наголосив Олександр Савченко.

Об’єднані територіальні громади, які цього року отримають шкільний автобус, купуватимуть його самостійно. Раніше три роки поспіль це централізовано робило управління освіти, науки та молоді ОДА. Цього року постанова Кабінету Міністрів України передбачає передачу цих коштів органам місцевого самоврядування. Відповідно тендерні процедури вже проводитимуть представники ОТГ самостійно.

Сума співфінансування із місцевого бюджету повинна становити не менше як 10 %. В середньому місцеві бюджети забезпечили фінасування на рівні 35-ти відсотоків, і, таким чином, вдасться купити 9 транспортних засобів. В середньому ціна одного -приблизно мільйон гривень.

Загальна сума з державного бюджету, що надійшла в область, 11 млн 982,5 тис. грн. Її спрямують на купівлю 8-ми звичайних шкільних автобусів для: Маневицького району, Вишнівської, Городищенської, Заборольської, Іваничівської, Зимнівської, Поромівської об’єднаних територіальних громад та  автобуса, обладнаного для дітей з особливими освітніми потребами у Любомльську ОТГ.

Нині парк шкільних автобусів області налічує 202 одиниці, що забезпечують підвезення до місця навчання та додому 12 298 учнів.


Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Читайте також

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар

Ви погоджуєтесь з правилами коментування.
Реєстрація Вхід
Забули пароль?
Реєстрація Вхід
На ваш E-mail буде відправлено лист з інструкцією
Реєстрація Вхід
Зареєструватися