«Волинь» вдома поступилася «Львову», а Кожанов свідомо не забив 11-метровий

19 липня 2019, 21:56
0
-1
-1

Сьогодні у Луцьку «Волинь» зіграла заключний контрольний матч зі списку запланованих під час підготовки до нового чемпіонату. «Хрестоносці» приймали вдома прєм’єрліговий ПФК «Львів». Господарі поля розпочали потужніше й гол назрівав, тож цілком логічно, що саме лучани відкрили рахунок у матчі. Новий нападник «Волині» Віталій Пономар, який перебрався до Луцька з Олександрії, замкнув простріл на дальню стійку від Дениса Кожанова. Проте досить швидко гості не лише зрівняли рахунок, а й вийшли вперед. Провалами у центрі захисту двічі скористався львівський бразилець Ренан – він реалізував два виходи на побачення із новим стражем воріт «Волині» Владиславом Леванідовим. Останній також перейшов у луцький клуб із «Олександрії». Більше команди не забивали, але у другому таймі був ще один достойний особливої уваги епізод. Головний арбітр матчу призначив 11-метровий у ворота гостей уже після 80-ї хвилини. Проте, схоже, навіть гравці «Волині» не були впевнені у тому, що суперник сфолив проти Назарія Богомаза. Тож штатний пенальтист «хрестоносців» Денис Кожанов свідомо відправив м’яча повз ворота. Тож у підсумку – 1:2.

Наступний матч «Волині» вже буде офіційним. Відкривати сезон лучани будуть 27 липня у Краматорську на Донеччині.