На Волині картопля взимку може зрости у ціні до 20 гривень
Волинь

На Волині картопля взимку може зрости у ціні до 20 гривень

23 вересня 2019, 15:32
0
0
Сподобалось?
0

«Якби наперед знав ціну, то став би мільярдером», – жартують селяни, коментуючи нинішню вартість картоплі. За вікном – середина вересня, а ціни на бульбу вражають.

Десять-дванадцять гривень правлять за кіло цього овоча на ринках Луцька. Якщо купити декілька мішків оптом, то продадуть по вісім гривень. І це на Волині, яка здавна вважається картоплярським краєм!

Голова Асоціації фермерів Волині Руслан Хомич каже, що нині ціна на бульбу найнижча, і чекати її падіння не варто. За його прогнозами, у грудні вона може зрости і до 20 гривень за кіло. Причина – картопля цьогоріч через несприятливу погоду вродила погано.

Сьогодні закупівельники їздять по волинських селах і купують овоч по сім гривень за кіло. Та люди не надто охоче здають – чекають більшої ціни. Та чи буде вона?

Спеціалісти аграрного ринку у цьому питанні обережні. Безперечно, у виграші будуть ті, хто збереже картоплю в овочесховищах. Та не всі селяни їх мають. А от сумніви у тому, чи долежить вона у кіпцях до весни, є. Адже для тривалого зберігання картопля повинна «набратися» вологою. Дощів же не було давненько, а врожай на середину вересня люди майже весь зібрали.

Крім того, в Україну ввозять картоплю з Білорусі і навіть Молдови. Бо, як запевняють в Українській асоціації плодоовочевого бізнесу, в Україні ціна на картоплю сьогодні найвища в Євразії. Такого зроду не було!  

А оскільки в сусідніх країнах бульбу можна купити в два рази дешевше, то різниця в ціні провокує зростання імпорту. На ньому непогано заробляють.

Тож чи будуть у виграші селяни, які притримують дефіцитний нині продукт? Аналітики кажуть, що малоймовірно. Бо якщо проаналізувати історію цін за останні десять років, то в 70% ті, хто вирішив не продавати її у вересні, а зберігати до весни, зазнавали збитків. Оскільки втрати у процесі зберігання неминучі.

Отож, селянам треба добре подумати, що робити з надлишками картопляного врожаю.

Наталка СЛЮСАР


Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Читайте також

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар

Ви погоджуєтесь з правилами коментування.
Реєстрація Вхід
Забули пароль?
Реєстрація Вхід
На ваш E-mail буде відправлено лист з інструкцією
Реєстрація Вхід
Зареєструватися