Юні танцівники з Володимира-Волинського вибороли «срібло» світового кубку

25 вересня 2019, 12:03
0
1
1

Вихованці клубу спортивного танцю «StarLight» із Володимира-Волинського Роман Боярчук та Ярина Шуляр зайняли друге місце під час змагань зі спортивних танців WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN «Freedom Dance Cup , які 21–22 вересня відбулися у польському Радомі. Юні танцюристи з Волині у напруженій боротьбі за Кубок світу у категорії «Junior 1 Open LA WDC вибороли друге місце, залишивши позаду понад 40 пар з Польщі, України, Білорусі, Данії, Англії. Тренують пару молоді, талановиті та креативні тренери: Станіслав та Софія Кузнєчихіни. Серед здобутків танцівників – другі та треті місця на чемпіонатах України, перше й друге місця на чемпіонаті FNDL. Друге місце на Кубку світу - це великий успіх і дітей, і їх наставників, які вкотре прославили і Володимир-Волинський, і Волинь на міжнародному рівні. Найбільшою мрією таалановитих і харизматичних Романа і Ярини, які живуть танцями, є участь у найвідомішому у світі Blacpool Festival, що проходить Великобританії, куди з’їжджаються найкращі пари з різних країн.