Волинські шахти готують до закриття
Волинь

Волинські шахти готують до закриття

29 січня, 13:09
0
0
Сподобалось?
0

Українські шахти готують до закриття, про що свідчать документи, надіслані Міністру енергетики та захисту довкілля.

Рекомендуватимуть на ліквідацію і нововолинські копальні, - передає Буг.

“Листом від 28-го січня 11:53 доручається до 28-го січня 16:00 (чотири години) урядовцям підготувати доповідні, інформаційні, аналітичні матеріали”, – написав уФейсбуку голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.

До публікації прикріплений відповідний лист. За результатами наради під головуванням Прем’єр-міністра України Олексія Гончарукавід 27-го січня дали вказівку Міністру енергетики та захисту довкілля Олексію Оржелю підготувати доповідь стосовно ліквідації шахт та потурбуватися про майбутню роботу для звільнених шахтарів.

“Оржелю О.А. підготувати доповідь стосовно ліквідації шахт з урахуванням пропозицій та розрахунків Мінсоцполітики щодо можливого вивільнення шахтарів; Мінекономіки щодо фокусування звільнених шахтарів на навчання іншим професіям; Мінінфраструктури щодо залучення звільнених працівників до інфрастуркутних проєктів”, – йдеться в документі.

Волинець зазначає, що ще минулого тижня під час презентації проєкту Концепції реформування вугільної галузі міністром енергетики, у Мінекоенерго не було ані конкретних пропозицій, ані чітких розрахунків. 

“Тим більше за цей час не проводилося жодних консультацій на рівні гірновидобувних підприємств. То турборежим чи просто швидкісне виконання вказівок згори?”, – пише голова профспілки.

За інсайдерською інформацією, готуватимуть до закриття 6 із 8 шахт Львівсько-Волинського вугільного басейну, в тому числі і нововолинські копальні.


Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Читайте також

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар

Ви погоджуєтесь з правилами коментування.
Реєстрація Вхід
Забули пароль?
Реєстрація Вхід
На ваш E-mail буде відправлено лист з інструкцією
Реєстрація Вхід
Зареєструватися