Пояснили, чому дитячу лікарню в Луцьку об’єднали з перинатальним центром
Волинь

Пояснили, чому дитячу лікарню в Луцьку об’єднали з перинатальним центром

14 лютого, 15:13
502
0
0
Сподобалось?
0

Начальниця відділу з питань управління об’єктами спільної власності виконавчого апарату обласної ради Мирослава Якимчук прокоментувала рішення депутатів об’єднати обласну дитячу лікарню з перинатальним центром.

Про це повідомляє Суспільне.


Нагадаємо, напередодні на 28-ій сесії обласної ради депутати проголосували за об’єднання лікарні і перинатального центру в одну медичну установу  "Обласне територіальне медичне об’єднання захисту материнства і дитинства".

За припинення діяльності обласної лікарні, як окремої медичної установи проголосувало 34 депутати.

Мирослава Якимчук висловила офіційну позицію апарату обласної ради щодо цього питання.

"Ми, як відділ, який здійснює управління комунальною власністю, можемо пропонувати голові обласної ради вирішення певним чином певних питань. Тому розробником цих рішень є відділ, суб’єктом внесення рішення на сесію – голова обласної ради.

Перинатальний центр на порядок заклад вищий по обладнанню, по наданню послуг і дуже потужний і унікальний за своїми функціями і наданню медичної послуги.

На будівництво цього об’єкту було витрачено більше 200 млн грн із обласного бюджету, в тому числі і з державного бюджету, - каже Мирослава Якимчук.

Як розповів директор дитячої лікарні Сергій Ляшенко, персонал медичного закладу проти реорганізації.

"Це нонсенс. Такого немає в Україні. Ми відповідаємо за дитячу допомогу населенню Волині, одні, монополістично. Перинатальний центр – в першу чергу допомога породіллям, потім вже дитяча допомога", - каже Сергій Ляшенко.

Зі слів Мирослави Якимчук, це не останнє об’єднання медичних закладів в області.

Вона каже, що у зв’язку з медичною реформою Волинь не має фінансової спроможності утримувати нині існуючі медичні установи.

На реорганізацію обласної дитячої лікарні і перинатального центру, говорить посадовиця, необхідно не менше двох місяців.

Керівниця перинатального центру Ірина Горавська погодилася озвучити свою позицію, щодо рішення депутатів наступного тижня.


Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Читайте також

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар

Ви погоджуєтесь з правилами коментування.
Реєстрація Вхід
Забули пароль?
Реєстрація Вхід
На ваш E-mail буде відправлено лист з інструкцією
Реєстрація Вхід
Зареєструватися