У Луцьку біля храму РПЦ – сотні людей
Волинь

У Луцьку біля храму РПЦ – сотні людей

22 березня 2020, 10:30
12
0
Сподобалось?
0

У Луцьку вранці, 22 березня, біля храму Всіх Святих Землі Волинської, попри карантинні обмеження через пандемію коронавірусу, зібралося чимало прихожан.

Фото опублікувала користувачка у Фейсбуку, пише Волинь 24.

"Карантин по-Луцьки. На роботу не можна, а причащати одною ложкою всіх по черзі можна", – йдеться в дописі.

Нагадаємо, з 17 березня в Україні заборонено проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб. Дозволено лише заходи, необхідні для забезпечення роботи органів державної влади і органів місцевого самоврядування.

Луцька міська рада рекомендувала релігійним організаціям перевести богослужіння в онлайн-режим.


Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Коментарі

  • Саша
    Саша

    В Китаї за таке сиділи б усі!!! І ті що церркву відкрили і ці ракообразні! Ця країна приречена на природний відбір!

    22 березня 2020, 11:10
    Відповісти
  • Недожурналістам
    Недожурналістам

    Подивіться на фотографії! Перед тим, як всяку дурню писати! Це старі фотографії

    22 березня 2020, 11:55
    Відповісти
    • Віталій
      Віталій

      Це фотографії сьогоднішні, так що рило закрий, чмо!

      22 березня 2020, 13:07
      Відповісти
      • Рпц
        Рпц

        Старі

        22 березня 2020, 13:45
        Відповісти
      • Свідомий
        Свідомий

        там зараз бруківка на тротуарі лежить)

        24 березня 2020, 09:45
        Відповісти
  • Жах!
    Жах!

    Сектантів з СЦУ жаба давить що так багато мирян прийшли дійсно в Божий Храм.

    22 березня 2020, 12:02
    Відповісти
  • Андрій
    Андрій

    Перед тим ,як писати, прийдіть і подивіться, скільки людей в храмі, навулиці, та яка між ними дистанція. Тільки лякаєте людей і розводите паніку:(

    22 березня 2020, 12:08
    Відповісти
  • Оксана
    Оксана

    Каятись нам до смерті за таке маловір'я...а як це і є той ,,МОР''про який застерігав Господь...ви не вмерти бійтеся...а митарств... предстати перед Всевишнім без покаяння і Святого причастя...бійтесь гріха через який саме це робиться..Нам би в такий час як ніколи Каятись ...Молитись..Причащатись...а ми що. ? Заборонини Богослужіння..Причастя..Соборування...те без чого не спасеться жодний...біля святинь зцілюються...а ми пшикаємо і боїмося приклонитись...А Господь дивиться де ж та межа..Просто співпав карантин і піст в який сповідаються навіть ті що раз в рік...Але приходять до Церкви здорові люди...Служба озвучується на вулиці...заходять до Причастя по черзі...і то нацькуєте патруль і штрафуєте на величезні суми...до чого ще докотимось?Коли таке робилось що внук бабусю гвалтує...братик сестричку...мама вбиває дітей...масові аборти.. гей-шлюби...Думаєте що КІНЕЦЬ далеко ще?

    22 березня 2020, 12:23
    Відповісти
  • Маша
    Маша

    Звернутись до Бога можна з любого місця .не мусово сходитись в натовп , а потім розносити (любу хворобу).

    22 березня 2020, 13:19
    Відповісти
  • Ніла
    Ніла

    храм божий серце наше а молитви єгова чує і в комірчині дому твого бо він бог Всевишній і єдиний

    22 березня 2020, 13:54
    Відповісти
  • Віктор
    Віктор

    Із-за цих прихильників Путіна всю заразу порозносять по Україні!!!

    22 березня 2020, 14:48
    Відповісти
  • ))
    ))

    Через наших дурних людей той вірус і буде далі розповсюджуватись, бо як би думали головою і мізками то сиділи вдома, я думаю вже 3 тижні можна посидіти вдома, вдома теж можна молитися Богу.Правду кажуть що українці тупий народ