Луцьк може залишитися без гарячої води
Волинь

Луцьк може залишитися без гарячої води

7 травня 2020, 13:08
0
0
Сподобалось?
0

Державне комунальне підприємство «Луцьктепло» боргує за послуги з розподілу газу компанії «Волиньгаз» понад 14 млн 600 тис. грн.

Про це повідомили у пресслужбі «Волиньгазу». 

«Волиньгаз» звернулось із відповідним листом до Луцької міської ради та керівництва «Луцьктепла».

«Луцьктепло» має оплатити борг за послуги з розподілу газу в сумі 14 634 574,50 грн винятково грошовими коштами на поточний рахунок оператора газорозподільної мережі (ГРМ).

«Усім без винятку боржникам – і фізичним, і юридичним особам, підприємствам теплокомуненергетики – ми постійно нагадуємо та розповідаємо про те, що боргу не повинно бути. Бо на підставі укладеного договору компанія має право припинити надання послуги з розподілу природного газу», – зазначає комерційний директор «Волиньгазу» Андрій Карпомиз.

Застерігають, що якщо «Луцьктепло» не вирішить найближчим часом питання щодо погашення заборгованості за розподіл природного газу перед АТ «Волиньгаз», то після закінчення карантину товариство буде застосовувати заходи примусового стягнення суми заборгованості, а також штрафних санкцій за невиконання умов договору розподілу природного газу.Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар

Ви погоджуєтесь з правилами коментування.
Реєстрація Вхід
Забули пароль?
Реєстрація Вхід
На ваш E-mail буде відправлено лист з інструкцією
Реєстрація Вхід
Зареєструватися