«Волинь виходить з карантину, але не вся», - Щербак
Волинь

«Волинь виходить з карантину, але не вся», - Щербак

29 травня, 14:34
0
1
Сподобалось?
1

У Волинській області послабили карантин, але не скрізь.

Про це повідомили сьогодні, 29 травня, під час брифінгу у Волинській облдержадміністрації, - пише ІА Волинські новини.

Заступниця голови ОДА Тетяна Щербак розповіла, що згідно з найновішими даними МОЗу, на Волині показник інцидентності становить 11,93. Показник завантаженості інфекційних ліжок – 36,61. Показник охоплення тестуванням – 18,24.

Тож область виходить з карантину, але не вся її територія.

Послабити карантин не можуть Ковель, Ковельський район та селище Олика Ківерцівського району.

«У цих місцях залишається критична епідситуація», - сказала Щербак.

Перехід областей до другого етапу карантину, що передбачає послаблення карантинних обмежень, можливий за умови відповідності епідситуації в області визначеним критеріям.

Ці критерії відображають контроль за передаванням вірусу, рівень спроможності лікувальної мережі, закладів епідеміологічного профілю та системи охорони здоров’я в цілому протидіяти поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 і, відповідно, дають змогу контролювати епідемічну ситуацію на досягнутому на поточну дату рівні:

1) інцидентність (кількість нових випадків COVID-19 за останні 7 днів на 100 000 населення) складає менше 12 на 100 000 населення (тижневий рівень захворюваності на 100 000 населення в період умовного піку епідемії на території України + 50%);

2) завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, становить менше 50% (достатня кількість для забезпечення стаціонарної допомоги хворим за визначеного рівня захворюваності та з урахуванням резерву на випадок її зростання);

3) охоплення тестуванням не нижче за рівень інцидентності — тобто середня кількість тестувань (методами полімеразної ланцюгової реакції та імуноферментного аналізу) протягом останніх 7 днів складає понад 12 на 100 000 населення.

Йдеться про те, що від 29 травня на Волині можливе відновлення роботи громадського транспорту міського та міжміського сполучення, готелів, релігійних, спортивних установ, а також перевезення пасажирів залізничним транспортом за умови дотримання певних вимог.





Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Читайте також

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар

Ви погоджуєтесь з правилами коментування.
Реєстрація Вхід
Забули пароль?
Реєстрація Вхід
На ваш E-mail буде відправлено лист з інструкцією
Реєстрація Вхід
Зареєструватися