Плаче і обіймає речі мами: стан малюка, якого знайшли в товарному вагоні в Луцьку
Волинь

Плаче і обіймає речі мами: стан малюка, якого знайшли в товарному вагоні в Луцьку

12 червня 2020, 19:56
14
1
Сподобалось?
1

Повідомили про стан малюка, з яким матір жила в товарному вагоні у Луцьку.

Про це інформує Конкурент.

Як розповіла завідувачка відділенням №2 Волинської обласної інфекційної лікарні Ірина Капустіна, коли хлопчика привезли до лікарні, в нього була підвищена температура тіла. Тож його відразу помістили в окремий бокс з підозрою на коронавірус. Зробили ПЛР-тест. Однак лікарка каже, що дитина, ймовірно, просто перегрілася або отримала стрес.

«У дитини нема температури, вона почуває себе добре. Хлопчик розумний, вміє рахувати. Але постійно плаче. Разом з ним були деякі речі мами, які тут залишилися, то він їх склав в мішечок і обіймає», – розповіла Ірина Капустіна.

До слова, наразі вирішують питання щодо поселення хлопчика у притулок.

Нагадаємо, що у Луцьку 10 червня в товарному вагоні виявили 34-річну жінку з ознаками алкогольного сп’яніння та її 3-ріного сина. Хлопчика забрали в інфекційну лікарню, оскільки в нього підвищилися температура. Невдовзі цю ж жінку затримали за грабіж: вона вихопила на автостанції телефон.


Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Читайте також

Коментарі

  • Влад
    Влад

    А ведь воровала наверное, чтобы прокормить себя и сына. Здесь не интернат и тюрьма нужны, а помощь и реабилитация. Ребенку нужна мать, а обществу - семья. У нас же все теперь, как при диком капитализме.

    14 червня 2020, 22:34
    Відповісти
    • Сергій
      Сергій

      Теж десь так подумав. Напевно думала, що "заробить" і зможе малого забрати. Вона ж не покинула цю дитину. Намагалася якось вижити. Але як тепер з цього всього вибратися. Трагедія.

      14 червня 2020, 23:55
      Відповісти
  • Марія
    Марія

    Забута Богом і людьми. Допомоги не було звідки чекати :((

    15 червня 2020, 00:23
    Відповісти
  • Юрій
    Юрій

    Не можна калічити життя дитині, бо була б справді пагана мати, дитина за нею не плакала. Держава повина таких не добивати, а піднімати їх , бо часто негідники роблять дітей і кидають з матерями напроїзволяще, а жінка яка не має де жити , але не здається-це вже майже герой і як це не парадоксально-поважати.

    15 червня 2020, 22:39
    Відповісти
  • Марта
    Марта

    Не можна у цієї дитини забрати маму, вона це все що у нього є!!!!!!

    15 червня 2020, 23:19
    Відповісти
  • Володимир
    Володимир

    Не можна калічити життя дитині, не можна у цієї дитини забрати маму, вона це все що у нього є! Держава повина таких не добивати, а піднімати їх. Здесь не интернат и тюрьма нужны, а помощь и реабилитация. Ребенку нужна мать, а обществу - семья.

    16 червня 2020, 15:23
    Відповісти
  • fater@online.ua
    fater@online.ua

    Згоден з усіма і доля жінкі тяжка, але алкголь не краще середовіще де росте дитина.

    19 червня 2020, 10:40
    Відповісти
  • olgpnm
    olgpnm

    Дуже сумно, прикро і боляче. На таких бідолаг не стачає коштів, бо треба надавати матеріальну допомогу високопосадовцям.

    21 червня 2020, 19:39
    Відповісти
  • Вита
    Вита

    По перше, хочу подякувати працівникам інфекційної лікарні в Луцьку. Я була ВПО із Донецької області в 2014 році , приїхала в Луцьк та захворіла на ОРВІ. Весь мед. персонал мені допомогав. Вилікували добре: до 2014 року я жила з нафтізином. Ось вже 6 років не користуюсь каплями. Кваліфіковані та доброзичливі лікарі, професійний та позитівний персонал. Дякую, Вам люди добрі. Нехай Україна завжди буде процвітаючою державой. Слова поганого не скажу за людей с Західної України. Співчуваю і собі, і Вам, і дитині і його мамі. Якщо можно допожіть жінці та дитині.

    22 червня 2020, 20:22
    Відповісти
  • Любаша
    Любаша

    Маме нужно помочь с реабилитацией. Почему все видят только плохое, а ведь она не бросила ребёнка в роддоме, не отдала в детдом, не сделала аборт в конце концов. Она старается выжить в той жизненной ситуации, что у неё сложилась вместе с ребёнком. Возможно ребёнок это все, что у неё есть, и она живёт ради него, а у ребёнка мама_это самое дорогое, что есть у него. Помогать надо, поддерживать, а не осуждать.

    22 червня 2020, 22:21
    Відповісти
  • леонід
    леонід

    Держава просто зобов'язана підтримати і матір і дитину. Але нічого не буде зроблено. Просто жах якийсь.

    22 червня 2020, 23:16
    Відповісти
  • Тіна
    Тіна

    на жаль, унас саджають в тюрму саме за такі злочини.Хотілось би знати подальшу долю дитини та матері