4G від Київстар охопив ще 307 населених пунктів Волині
Волинь

4G від Київстар охопив ще 307 населених пунктів Волині

6 вересня, 18:11
0
0
Сподобалось?
0

Жителі великих міст давно звикли до швидкісного мобільного Інтернету 4G, який дозволяє не обмежувати себе у «цифрових потребах». А втім, у віддалених районах, маленьких селах і на автомагістралях донедавна безперебійний мобільний Інтернет був швидше винятком з правил, аніж нормою.

Волинська область стала однією з перших в Україні, де зв’язок 4G покрив територію ще й за рахунок використання частоти LTE900. Така програма модернізації передбачає облаштування 36 базових станцій зв’язку, що дозволило суттєво розширити покриття 4G та підключити його навіть у малих населених пунктах. Таким чином, ще понад 112 000 жителів Волинської області зможуть користуватися перевагами сучасних мобільних технологій для підприємництва, здобуття освіти, інтернет-спілкування тощо. 

За літо модернізацію обладнання базових станцій 4G реалізували ще у восьми західних областях України. Надалі заходи з розширення мережі 4G охоплять інші регіони нашої країни, а повністю завершаться до кінця 2020 року. Загалом у планах компанії за два роки надати можливість доступу до швидкісного мобільного інтернету 90% населення України.

Нагадаємо, що головними перевагами мобільного Інтернету 4G є більша ємність мережі та швидкість передачі даних. Середня швидкість передачі даних у форматі 4G вища у 3–4 рази, що дає змогу завантажити пісню за кілька секунд, а нові серії улюбленого серіалу – за лічені хвилини. Також можна скачати улюблене кіно або дивитися телепрограми з екрана свого ґаджета.

Як підключити?

Щоб користуватися 4G, слід впевнитися, що смартфон і SIM-картка сумісні з цим форматом. Про це свідчитиме маркування 4G Ready на картці та позначка LTE/4G на екрані телефону. Також абоненти Київстар можуть відправити зі свого телефону спеціальні коди:  *245*5 # виклик – для перевірки смартфона; *245*4 # виклик – для перевірки SIM-картки.

Якщо ж ваша SIM-картка не підтримує 4G – не проблема. Просто завітайте до будь-якого магазину Київстар, і вам безоплатно замінять «сімку». Варто знати, що нова USIM-картка, яка необхідна для 4G, має вищий ступінь захисту,  порівняно зі звичайною SIM-карткою: від «клонування», зламування, підключення до піратських мереж, а також від інших видів шахрайства. Це означає, що користувач 4G отримує додаткові гарантії безпеки.

На Волині покращений 4G-зв’язок від Київстар з’явиться в 307 населених пунктах, зокрема, в таких містах і селах: Березовичі, Буцин, Велика Глуша, Ворончин, Гірки, Головне, Доросині, Журавичі, Забужжя, Здомишель, Комарове, Красностав, Купичів, Лаврів, Лемешів, Літогоща, Мирне, Мокрець, Новосілки, Облапи, Перевали, Підгородне, Радомишль, Радошин, Романів, Солотвин, Ставки, Стара Гута, Стенжаричі, Твердині, Тростянець, Троянівка, Уляники, Уховецьк, Шельвів, Штунь.


Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар

Ви погоджуєтесь з правилами коментування.
Реєстрація Вхід
Забули пароль?
Реєстрація Вхід
На ваш E-mail буде відправлено лист з інструкцією
Реєстрація Вхід
Зареєструватися