Що відомо про нового заступника голови Волинської ОДА
Волинь

Що відомо про нового заступника голови Волинської ОДА

18 вересня 2020, 13:10
2
1
Сподобалось?
1

Представили першого заступника голови Волинської облдержадміністрації, уродженця Луганщини Сергія Мовенко. 

Від 18 вересня чиновник приступив до виконання службових обов'язків, пише "Суспільне"

На посаді першого заступника голови ОДА Сергій Мовенко куруватиме питання соціального захисту населення, охорони здоров’я, освіти та інфраструктури в області. До цього Мовенко був заступником голови Маневицької РДА.

Сергію Мовенку 33 роки. Народився 1 жовтня 1986 року в місті Перевальськ Луганської області. Ступінь бакалавра права здобув у Міжнародній Академії управління персоналом (м.Луганськ), ступінь спеціаліста з права – у Кримському економічному інституті Державного вищого навчального закладу "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана" (м.Сімферополь).

Трудову діяльність розпочав 2008-го в Державній кримінально-виконавчій службі України та в інших органах Нацполіції. З грудня 2019 по липень 2020 не працював. 14 липня цього року став заступником голови Маневицької РДА.

Згідно з останньою декларацією про доходи, Мовенко був зареєстрований у місті Алчевськ Луганської області. На банківських рахунках новий заступник голови ОДА зберігав 1 тисячу доларів США, у його дружини в банку – 8170 гривень.  Готівкою задекларував 150 тисяч гривень та 5 тисяч доларів. Дружині належить готівкою 200 тисяч гривень та ще 15 тисяч доларів США.

У власності чиновника квартира в Алчевську. Дружина Мовенка володіє магазинами на Луганщині та у Харкові. 87 метрів квадратних та 222 метри. Торік під час служби в Нацполіції заробив - 187426 гривень. Дружина підприємець отримала дохід - 816670 гривень.


Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Читайте також

Коментарі

 • ВН мудрують
  ВН мудрують

  В компетенції заст. ОДА (на модераці) Показати IP Сьогодні 14:49відповісти + 0 - 0 Зайдіть на сайт Батов Генадій Федорович ... Йой, Бозюньцю мій милий! І що ж то робиться в тому училищі! Оце почитала, що пишуть люди, й диву далася - ні одного гарного слова не сказано як на адресу вікладачив, так і про сам навчальний заклад. То ж куди батьки відправляють вчитися своїх дітей і кому їх довіряють?! Чому можуть навчити злодії та аферисти? Це просто жах! ---------------Я вам так скажу. Уся ця фігня тягнеться вже давним давно. Але "крішувалося" все як директорами, так і управлінням освіти області і вищестоячими організаціями. Все було схвачено та за все заплачено. Так було, поки на посаду директора не прийшов Батов і не відчув себе царьком. Почав звільняти неугодних йому людей, які мали сміливість виступити проти нього. Думав, що все пройде тихо. Але знайшлися люди, які мали в собі силу боротися з несправедливистю, хамством, невихованістю і підлістю Батова та його приспішників. Боротьба ця тягнеться не перший рік, і кожен раз на світ вилазять все нові і нові факти злочинної діяльності училищних керівників та інших осіб, що з нимі пов"язані. Проти цієї "банди" боротися важко, але потрібно. І дай Бог цім людям, що розпочали цю боротьбу, витримки і здоро"я, щоб довести справу до справедливого завершення - суворго покарання винних...

  18 вересня 2020, 14:55
  Відповісти
 • див ВН 21.о1. 2о2ор
  див ВН 21.о1. 2о2ор

  Планы. Все планы пошли – эх, жаль, нельзя матом – прахом пошли планы. Отпуска, похудения, празднования. Поступления в универ – всё под огроменным вопросом. Началась жизнь без расписания. ... : " Заступник начальника ОиН ... О.О. Ткачук - ТИРЕ - он же и Ж начальник профтехобразования Волынской обл.... От и до он - " Тире ! " ... Искренность. Захотелось высказать неприятному человеку всё в лицо. А приятного наоборот, прижать. Захотелось цветы без повода – и дарить захотелось, и получать. Подарок сочинить, причем не за дорого, а рисунок – обычным мелком на бумаге. Ну и что, что я мальчик. Подумаешь. ... Бизнес... Тут остановлюсь подробно. Бизнес сегодня не на первом плане. Конечно, страны без бизнеса не существует. Но все мои коллеги, а я со многими говорю (телефон или интернет, по части карантина я самый послушный гражданин)), они едины – нужны непопулярные меры. Вплоть до чрезвычайного положения, с комендантским часом и очень строгим наказанием – тот же Израиль за грубое нарушение ввел уголовную ответственность, до 7 лет тюрьмы. Уже есть нарушители, их накажут, сомнений нет. Там если обещают весной сажать – жди посадки. Бизнес готов впрячься в одну телегу с государством. Он уже это сделал. Люди, которые хают всех бизнесменов без разбору, называя барыгами – люди, вы не правы. Самое дорогое, что есть сегодня у бизнесмена, его лицо. Если кто ударит им в грязь – уже не отмоется, никогда. 21 березня, 08:37 Відповісти ввв Мда... . Що тут сказати ? Дебіл він і є дебіл. *Тире* як завгосп ОіН , тирить як начальник ПТО Волині, *Тире* в сиріт і напівсиріт , малозабеспечених і колег ,- залазить в кишеню малозахищених верств і в державну - КЕШ при відсутності на його думку належної суми готівки ... добирається: матеріалами,обладнанням,аксесуарами,інструментами,талонами на ГСМ... Даремно введений мараторій на вищу міру покарання. Не було би ні зрад,ні корупції,ні жорстоких вбивств,згвалтувань та розкрадань в особливо великих розмірах.

  24 вересня 2020, 14:23
  Відповісти

Ваш коментар

Ви погоджуєтесь з правилами коментування.
Реєстрація Вхід
Забули пароль?
Реєстрація Вхід
На ваш E-mail буде відправлено лист з інструкцією
Реєстрація Вхід
Зареєструватися