
17-річній лучанці Альбіні Ярмолюк терміново потрібна допомога небайдужих людей у боротьбі з важкою недугою.
У дівчини діагностували гострий мієлоїдний лейкоз. Спершу вона проходила лікування у Луцьку в одній із місцевих лікарень. Протягом усього часу рідні шукали клініку за кордоном, яка би взялася за лікування Альбіни.
Як повідомила ІА Волинські Новини тітка дівчини Оксана Палій, таку клініку знайшли у Білорусі, і 23 вересня дівчина з мамою переїхала львівським реанімобілем у Боровляни.
Наразі Альбіна проходить лікування в Центрі дитячої гематології. 2 жовтня розпочався другий блок хіміотерапії. На жаль, він проходить дуже важко, дівчина відчуває постійні головні болі та загальну втому.
Курс лікування відбувається з постійним перебуванням у стаціонарі, що потребує великих фінансових затрат. Наприклад, одна крапельниця тромбоконцентрату вартує 500 доларів. Перебування в лікарні за кожну добу – 100 доларів. Лише на перевезення Альбінки реанімобілем з Луцька до Білорусі пішло 1000 доларів. Перший внесок за консультацію та діагностику вартував 10 000 доларів. Загалом клініка виставила рахунок за три хіміотерапії – 45 000 доларів з подальшим відстежуванням та рекомендаціями щодо лікування та його вартості.
І це тільки початок нелегкої боротьби з хворобою, яку Альбінка обов’язково подолає!
Рідні дівчини звертаються до небайдужих людей за допомогою і дякують усім хто підтримує і молиться за одужання Альбіни.
Реквізити для допомоги:
Номер карти Приватбанку 5168742715933960 Палій Оксана В’ячеславівна (тітка Альбіни).
Призначення: НА ЛІКУВАННЯ АЛЬБІНИ ЯРМОЛЮК



Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!