Зміни до бюджету Луцька: кому докинули кошти
Волинь

Зміни до бюджету Луцька: кому докинули кошти

4 листопада 2020, 17:41
0
0
Сподобалось?
0

Чергові зміни до бюджету розглянули під час позачергової 96-ї сесії міської ради.

Директор департаменту фінансів та бюджету Лілія Єлова поінформувала, що збільшено доходи загального фонду бюджету Луцької міської територіальної громади за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами в сумі 777 363 грн. Про це повідомляють у пресслужбі Луцькради.

Також за рахунок субвенції з державного бюджету збільшили видатки загального фонду бюджету Луцької територіальної громади управлінню охорони здоров’я для КП «Луцька міська клінічна лікарня» в сумі 1 500 000 грн на забезпечення подачею кисню ліжкового фонду закладів охорони здоров’я, які надають стаціонарну медичну допомогу пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-Cov-2.

Запропонували низку змін щодо перерозподілу видатків бюджету.

Зокрема, збільшили поточні видатки на проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів для запровадження посилених протиепідемічних заходів в сумі 530 000 грн.

Запропонували здійснити перерозподіл бюджетних призначень у галузях освіти та охорони здоров'я.

Департаменту житлово-комунального господарства збільшити поточні видатки на вивезення ТПВ для ЛСКАП «Луцькспецкомунтранс», оплату за електроенергію для освітлення міста.

Збільшили видатки на поточний ремонт доріг у сумі 1 000 000 грн за рахунок зменшення видатків на розмітку доріг у сумі 500 000 грн та поточний ремонт колодязів в сумі 500 000 грн.

На капітальний ремонт будинків ОСББ збільшили видатки в сумі 250 000 грн, також запропоновано збільшити поточні видатки на фінансову підтримку ДКП «Луцьктепло» на виплату заробітної плати за серпень 2020 року в сумі 2 700 000 грн.

Окрім цього, комунальному підприємству «Луцькводоканал» надали дозвіл на отримання овердрафтового кредиту на 2,5 мільйона, а також підтримали проєкт рішення «Про внесення змін до Програми підтримки ДКП «Луцьктепло» на 2020 рік».


Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Читайте також

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар

Ви погоджуєтесь з правилами коментування.
Реєстрація Вхід
Забули пароль?
Реєстрація Вхід
На ваш E-mail буде відправлено лист з інструкцією
Реєстрація Вхід
Зареєструватися