У Луцьку в реабцентрі для атовців використовують новітній метод лазерного лікування
Волинь

У Луцьку в реабцентрі для атовців використовують новітній метод лазерного лікування

24 листопада 2020, 18:23
0
0
Сподобалось?
0

В КП «Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги» у відділенні центру реабілітації учасників бойових дій використовують процедуру лікування лазером високої інтенсивності.

Про це повідомляють на офіційній сторінці медзакладу, пише ВолиньPost.

HILT-терапія була запатентована в США в 2003 році. Це була свого роду технічна інновація, яка також стала і терапевтичним методом.

Це абсолютно новітній метод лазерного лікування, який дає змогу відновлювати структуру хряща без інвазивного втручання. Це один із найсильніших біостимуляторів, що наразі момент є на озброєнні у фізіотерапії.

Завдяки своїм властивостям лазерний промінь здатний проникати на глибину до 10 см і стимулювати ростковий шар хряща, що приводить до поступового його відновлення. Крім того, лазерний промінь посилює регенерацію всіх тканин в ділянці впливу та має сильний знеболюючий ефект.

В приладі використовується підсилений світловий пучок в інфрачервоному спектрі, що дає глибоке проникнення лазера і його максимально ефективний і одночасно безпечний вплив на тканини. Процедури HILT-терапії переносяться нормально, в процесі відчувається приємне тепло, що додатково покращує емоційний стан пацієнта.

Основні показання:

- дегенеративно-дистрофічні процеси опорно-рухового апарату (артрози суглобів, остеохондроз хребта, спондилоартроз, спондильоз, хвороба Бехтерева)

- запальні захворювання суглобів (артрит, ревматоїдний артрит)

- запальні захворювання периферичної нервової системи (неврит, міжреберна невралгія, ішіас, радикуліт)

- спортивні травми (розтягнення, забій)

- протрузія та міжхребцева грижа, грижі Шморля

- біль різної локалізації.

Апарат володіє рядом позитивних рис, серед яких: висока потужність випромінювання та ефективний вплив на тканини на раніше недосяжній глибині, знеболюючий ефект, який настає швидко, безпека, контроль за витратою енергії, а також установка параметрів терапії індивідуально для кожного пацієнта. Лазеро-трапія є одним із багатьох ефективних методів лікування, що використовуються в КП «ЛЦПМД» відділенні «Центр реабілітації УБД».

Лікування міжхребцевої грижі обов'язково включає використання цього методу, що в комплексі з фізичною терапією показує чудові показники.


Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар

Ви погоджуєтесь з правилами коментування.
Реєстрація Вхід
Забули пароль?
Реєстрація Вхід
На ваш E-mail буде відправлено лист з інструкцією
Реєстрація Вхід
Зареєструватися