У центрі Луцька виставили взуття людей, «яких більше немає»
Волинь

У центрі Луцька виставили взуття людей, «яких більше немає»

25 листопада 2020, 16:11
0
0
Сподобалось?
0

25 листопада на Театральному майдані у Луцьку відбулося дійство «Не мовчи – насильство руйнує життя!». Аби привернути увагу громадськості до проблеми домашнього насильства та її масштабів на Волині, на площі розмістили арт-інсталяцію із жіночого, чоловічого та дитячого взуття, яке символізує жертв насильства. Кожна пара взуття передавала історію людини, яка постраждала від насильницьких дій.

Про це повідомляє пресслужба поліції області.

Інна Остапович, начальниця сектору ювенальної превенції, зауважила, що цією акцією поліцейські прагнуть підвищити обізнаність волинян у питанні попередження насильства в сім'ї. «Особливо важливо попередити насильство в тих сім’ях, де проживають діти, оскільки діти моделюють в подальшому поведінку батьків», - розповіла поліцейська.

Вона також розповіла, що в напрямку протидії насильству працює не лише поліція, а й служби у справах дітей, центри соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, місцева влада та представники громади, які дотичні до захисту прав та законних інтересів громадян.

Під час акції на площі також показували тематичні соціальні відеоролики, надавали охочим необхідні юридичні та психологічні консультації, розповсюджували інформаційну друковану продукцію. Діяла і тематична фотозона.

Заходи співробітники поліції організували спільно з представниками Луцької міської ради та Волинської ОДА.

До слова, дата початку кампанії невипадкова, оскільки сьогодні Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок, триватиме кампанія до 10 грудня - Дня прав людини.


Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Читайте також

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар

Ви погоджуєтесь з правилами коментування.
Реєстрація Вхід
Забули пароль?
Реєстрація Вхід
На ваш E-mail буде відправлено лист з інструкцією
Реєстрація Вхід
Зареєструватися