На Волині перевізники відмовляються обслуговувати єдиний маршрут між селами
Волинь

На Волині перевізники відмовляються обслуговувати єдиний маршрут між селами

13 грудня 2020, 14:52
0
0
Сподобалось?
0

Ділянка дороги між селами Широке та Бужани – у критичному стані. Автошлях не ремонтували упродовж останніх десятиліть, що призвело до майже повного знищення дорожнього покриття. 

Про це йдеться в петиції волинянина Володимира Борачка.

Як зазначає чоловік, через погане дорожнє покриття перевізники систематично відмовляються обслуговувати єдиний автобусний маршрут, який з'єднує навколишні села з містом Горохів та смт. Мар'янівка.

«Жителі сіл Бужани, Ржищів, Скригове та Пілгани, а це більше 2000 людей не мають стабільного транспортного сполучення з смт. Мар'янівка, що є адміністративним центром територіальної громади та містом Горохів, де значна частина людей працює та реалізовує на місцевому ринку власну продукцію.

Молодь масово виїжджає. Пенсіонери, які є найбільш соціально незахищеною верствою населення часто не мають можливості поїхати в місто за медикаментами, оскільки не в кожного є власний транспорт.

Аварійний стан дороги ставить під загрозу впровадження будь яких реформ (медична, освітня та інші) і стримує підприємницький потенціал регіону (люди просто не можуть вивезти свій товар на ринок для реалізації, а заготівельники часто відмовляються їхати)», - підкреслює Володимир.

Єдиний вихід із ситуації, який бачить автор петиції – капітальний ремонт даної ділянки дороги, оскільки ямковий ремонт є в даному випадку неефективним та економічно недоцільним. Для цього волинянин просить виділити кошти для реконструкції даної дороги вже в наступному 2021 році.

Наразі з необхідних 1000 голосів зібрано 491. Петицію можна підтримати тут.


Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Читайте також

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар

Ви погоджуєтесь з правилами коментування.
Реєстрація Вхід
Забули пароль?
Реєстрація Вхід
На ваш E-mail буде відправлено лист з інструкцією
Реєстрація Вхід
Зареєструватися