Місто на Волині виграло грант у понад 100 тисяч євро для боротьби з коронавірусом
Волинь

Місто на Волині виграло грант у понад 100 тисяч євро для боротьби з коронавірусом

24 грудня 2020, 09:08
0
0
Сподобалось?
0

Міста-партнери Володимир-Волинський та Цвікау виграли два важливі проєкти загальною вартістю 153 577 євро.

Зокрема, одним з успішних став проєкт «Боротьба з пандемією COVID-19» у межах конкурсу «Пакет Солідарності 2020 для подолання пандемії коронавірусу», яким передбачене придбання та встановлення 120 рекуператорів для п’яти шкіл Володимира-Волинського. Вартість проєкту 49 937 євро, повідомляють у Володимир-Волинській міськраді.

Ці кошти – це стовідсоткова безповоротна грантова допомога від програми. Також у 2021 році буде реалізований проєкт «Разом заради здоров’я та благополуччя жителів Володимира-Волинського та Цвікау», що підтриманий програмою сталого муніципального розвитку NAKOPA.

Ним передбачене:

Покращення матеріально-технічної бази КП «Володимир-Волинське територіальне медичне об’єднання» шляхом придбання УЗД апарату з еластографією PhilipsEPIQ 7 (вартістю 71 500, 00 євро), який дозволяє діагностувати онкологічні захворювання на ранніх стадіях, а також захворювання плоду на ранніх термінах вагітності. Цей апарат є незамінним при діагностиці в галузі кардіології, акушерстві, гінекології та урології, обстеженнях малих органів і судин, травматології, ортопедії.

Підвищення рівня знань лікарів КП «Володимир-Волинське ТМО» через онлайн-обміни з лікарями міста Цвікау, проведення трьохденного навчання по ранній діагностиці захворювань та тижневого стажування і спеціалізації по роботі на новому обладнанні, організація та участь у підсумковій медичній конференції.

Підвищення рівня свідомості жителів обох міст про важливість проходження профілактичних оглядів через промоційну кампанію.

Загальна вартість цього проєкту становить 103 640 євро, 90% з яких грантові, а 10% – міського бюджету.


Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Читайте також

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар

Ви погоджуєтесь з правилами коментування.
Реєстрація Вхід
Забули пароль?
Реєстрація Вхід
На ваш E-mail буде відправлено лист з інструкцією
Реєстрація Вхід
Зареєструватися