У Волинській обллікарні з'явилося відділення паліативної допомоги
Волинь

У Волинській обллікарні з'явилося відділення паліативної допомоги

8 лютого, 10:46
0
0
Сподобалось?
0

Міністерство охорони здоров’я України надало ліцензію комунальному підприємству «Волинська обласна клінічна лікарня» на право займатися паліативною медичною допомогою.

Про це повідомляють на сайті медзакладу.

Нещодавно в закладі запрацювало відділення стаціонарної паліативної допомоги. Наразі працюють над створенням мобільної бригади паліативної допомоги. Для цього проводяться навчання персоналу, закупівля медичного обладнання, лікарських засоби та виробів медичного призначення.

Створення та функціонування мобільної бригади дозволить координувати та надавати паліативну допомогу пацієнту за місцем його перебування, більше того, це забезпечить можливість створення стаціонару вдома за потреби та за допомогою засобів телекомунікації цілодобово.

Як повідомлялося, Волинська обласна клінічна лікарня також отримала ліцензію на проведення операцій із трансплантації органів.

Нагадаємо, паліативна допомога – це комплексний підхід, що дозволяє поліпшити якість життя пацієнтів та їхніх сімей, які зіткнулися з проблемами смертельного захворювання, шляхом запобігання і полегшення страждань завдяки ранньому виявленню, ретельній оцінці й лікування болю та інших фізичних симптомів, а також наданню психосоціальної і духовної підтримки.


Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Читайте також

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар

Ви погоджуєтесь з правилами коментування.
Реєстрація Вхід
Забули пароль?
Реєстрація Вхід
На ваш E-mail буде відправлено лист з інструкцією
Реєстрація Вхід
Зареєструватися