Що відомо про кращого стрільця волинської бригади
Волинь

Що відомо про кращого стрільця волинської бригади

3 березня 2021, 21:15
0
2
Сподобалось?
2

Пронизливі очі нашого бійця зазвичай дивляться в приціл, а рука ніколи не хибить. Він сам визначає цілі, і завжди досягає їх. Він воює вже 5 років – за майбутнє своїх дітей, і за майбутнє України, в якій вони житимуть.

Про це пише 14 окрема механізована бригада імені князя Романа Великого на сторінці у Фейсбуку.

«Черешня», - переможець бригадного конкурсу на кращого стрільця, і призер змагань на кращий екіпаж БМП бригади. Втім, секрету своєї влучності побратим не відкриває, каже, його немає.

- Просто роблю те, що вмію, і те, що подобається, - каже Сергій. – Захоплююся зброєю, як і стрільбою, ще з дитинства, коли хлопчаком із друзями ходив у своєму рідному містечку в тир, де куля була по 3 копійки, - сміється, пригадуючи побратим. – Тоді, звичайно ж, не міг навіть уявити, де і як доведеться застосовувати свої навики. Як і те, що дивлячись у приціл, не в тирі, а на фронті, доведеться відвойовувати незалежність своєї держави.

У підрозділі, де служить «Черешня», його здібності і навики добре знають, цінують, ставляться з повагою і навіть легкою заздрістю. Втім, сам Сергій із тих, хто завжди залюбки підкаже і навчить. Що ж до відчуття, коли приносить своєму підрозділу перемогу чи призові місця в змаганнях і конкурсах, побратим каже просто: «тішуся, що не підвів».

З фронту на Сергія чекають мама, двійко дітлахів і кохана жінка, заради майбутнього яких чоловік досягне усіх цілей, які перед ним постануть. І це омріяне майбутнє, обов’язково настане, каже «Черешня», - після перемоги…


Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Читайте також

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар

Ви погоджуєтесь з правилами коментування.
Реєстрація Вхід
Забули пароль?
Реєстрація Вхід
На ваш E-mail буде відправлено лист з інструкцією
Реєстрація Вхід
Зареєструватися