У Луцьку пройде фестиваль для людей з інвалідністю
Волинь

У Луцьку пройде фестиваль для людей з інвалідністю

12 березня, 17:27
0
0
Сподобалось?
0

У Луцьку планують міжнародний мистецький фестиваль для людей з інвалідністю.

Про це повідомили на сайті Луцької міської ради.

Фестиваль «Барви творчості» відбудеться 4-6 червня 2021 року у м. Луцьку. Його організовує громадська організація «Батьків дітей з синдром Дауна та іншими порушеннями розвитку» та управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради. Проєкт став переможцем конкурсу Бюджету участі Луцької міської територіальної громади.

До участі запрошуються люди з інвалідністю, без обмежень у віці та у нозологічних формах захворювань, які займаються творчістю в різних жанрах (поезія, вокал, інструментальне виконання, оригінальні жанри, хореографія), інклюзивні колективи та окремі виконавці з різних регіонів України, а також учасники з інших країн.

Фестиваль є унікальним, оскільки учасники мають можливість представити своє рідне місто, розказати його історію і цікаві факти, ознайомитися з історіями інших міст України, та країн зарубіжжя. Тематична спрямованість всіх фестивальних заходів, у тому числі номерів учасників: «Барви творчості мого міста».

Дипломами учасника фестивалю та цінними подарунками нагороджуються усі учасники фестивалю.

"Заявку, анкету та відео виступу просимо надіслати на розгляд оргкомітету, до 30 квітня 2021 року, на електронну адресу: ucccdm@ukr.net. Документи подаються лише в електронному форматі (підписана заявка у форматі PDF та заповнена анкета в текстовому редакторі MS Word)", - йдеться у

Контакти організаційного комітету: (0332) 716 772, +380503787196.


Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Читайте також

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар

Ви погоджуєтесь з правилами коментування.
Реєстрація Вхід
Забули пароль?
Реєстрація Вхід
На ваш E-mail буде відправлено лист з інструкцією
Реєстрація Вхід
Зареєструватися