У Волинській облраді з аукціону продали майже 240 кілограмів бурштину
Волинь

У Волинській облраді з аукціону продали майже 240 кілограмів бурштину

26 березня 2021, 20:42
0
0
Сподобалось?
0

На четвертому відкритому аукціоні продали майже 240 кг волинського бурштину.

Відкритий аукціон із реалізації бурштину-сирцю, видобутого КП "Волиньприродресурс", відбувся 26 березня, у сесійній залі обласної ради, - йдеться на сайті облради.

Директор КП "Волиньприродресурс" Волинської обласної ради Анатолій Капустюк повідомив, що на нинішні публічні торги мало бути номіновано 2 тонни 278 кг 361 г бурштину-сирцю, однак в міжаукціонний період підприємством реалізували ще 386 кг різних фракцій "сонячного каменю", тому загальний об'єм виставленого на нинішній аукціон бурштину становить - 1 тонну 892 кг 406 г різних груп якості.

"Окрім того, в міжаукціонний період за результатами третього аукціону нами було реалізовано ще 334 кг бурштину на загальну суму 3 млн 569 тисяч гривень, додатково за цей період було реалізовано ще 283 кг бурштину на загальну суму 2 млн 856 тисяч 212 гривень, а також заключені договори та виписані інвойси на оплату за об'єми поставок, як по Україні, так і за кордон на загальну масу 466 кг 265 г бурштину на загальну суму - 6 млн 952 тисячі 658 гривень", - розповів він.

Участь у четвертому аукціоні взяли компанії та фізичні особи, які попередньо реєструвалися і робили заявки. Всього зареєструвалося 23 учасники, серед яких були представники України, Польщі, Литви, Гонконгу та ОАЕ.

"Про нас дізнаються у різних куточках світу. Ми поступово популяризуємо офіційний бурштин та легальний механізм його продажу. Уже є кілька компаній, які безпосередньо співпрацюють з нами не витрачаючи час і не чекаючи аукціону, адже ціна у нас стала, вона затверджується Державним гемологічним центром Міністерства фінансів України, а також закріплюється попереднім аукціоном", - зауважив він.

Цього дня з аукціону придбали бурштин два учасники з України та Гонконгу. Обох зацікавила фракція вагою 10-20 г.

"Фактично у нас на залишку цієї фракції на складах більше не лишилося. Як показує практика - вона є найбільш ходовою і взагалі дрібні фракції каміння користуються наразі найбільшим попитом. Тому у нас на залишках зараз збебільшого знаходиться по пів тонни великих фракцій бурштину", - розповів Анатолій Капустюк.

Загалом, за результатами нинішніх торгів, продали 236 кг 515 г "сонячного каменю" на загальну суму 2 млн 80 тисяч 256 гривень.


Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Читайте також

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар

Ви погоджуєтесь з правилами коментування.
Реєстрація Вхід
Забули пароль?
Реєстрація Вхід
На ваш E-mail буде відправлено лист з інструкцією
Реєстрація Вхід
Зареєструватися