На Волині подружжя створило першу в області патронатну сім’ю
Волинь

На Волині подружжя створило першу в області патронатну сім’ю

27 травня, 15:58
0
0
Сподобалось?
0

У селі Дігтів Володимир-Волинського району розпочала функціонування нова для Волинської області форма тимчасового влаштування дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах. Патронатну родину створили Надія та Олександр Степанюк із села Дігтів.

Про це повідомляє володимирська газета Слово правди.

«Місце знайдеться усім», – говорить мама Надія Олександрівна, яка зацікавилась створення патронатної сім’ї, випадково почувши про неї у службі в справах дітей, куди звернулась за довідкою. Відтак, родина пройшла відповідний навчальний курс, розроблений мультидисциплінарною командою фахівців у сфері захисту дитинства. А після оформлення документів мама стала патронатною, а її старша, повнолітня донька, теж, до речі, Надія – помічницею.

Сім’я за умовами постанови, що регламентує діяльність таких форм влаштування дітей, прийматиме у своє коло неповнолітніх, котрі в силу життєвих труднощів тимчасово залишились без піклування батьків. Таке перебування дітей у родині триватиме на період налагодження їхніми біологічними батьками умов для життя і виховання неповнолітніх, або мінімізації складних життєвих обставин, або ж до вирішення долі дитини в судовому порядку та влаштування її до інших, постійних форм сімейного виховання – прийомної сім’ї, ДБСТ чи опікунської родини.

Вже у день відкриття, відразу після урочистостей, сім’я Степанюків зустрічала двох перших вилучених з біологічної родини дітей шести і 12 років, яких привезли із притулку, що в місті Рожище.

Та не лише тим дивує подружжя Степанюків, що зважилось надавати тимчасовий прихисток знедоленим дітям, – Надія з Олександром, яким Бог не дав власних дітей, свого часу створили прийомну сім’ю для осиротілих братика й сестрички з одного із сіл нашого району, а опісля того всиновили та вдочерили ще вісьмох дітей з різних куточків України.


Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Читайте також

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар

Ви погоджуєтесь з правилами коментування.
Реєстрація Вхід
Забули пароль?
Реєстрація Вхід
На ваш E-mail буде відправлено лист з інструкцією
Реєстрація Вхід
Зареєструватися