Луцька «Волинь» перемогла вінницьку «Ниву»

0
0

Луцька «Волинь» здобула перемогу над  «Нивою» з Вінниці. Рахунок – 5:3.

Матч відбувся 18 серпня на стадіоні "Локомотив" у Вінниці, пише "Суспільне"

На 15-ій хвилині гри рахунок відкрив лучанин Назарій Богомаз – з пенальті. На 88-ій хвилині матчу вінничанин Максим Зеленевич забив м'яч у ворота суперників, зрівнявши рахунок. Втім у серії пенальті перемогла "Волинь" – 5:3.

Це 67 спільний матч для обох команд. Як повідомляють у ФК "Волинь", з вінницькою "Нивою" раніше було зіграно загалом 66 матчів, а це 22 перемоги, 16 нічиїх та 28 поразок, а різниця – 69:81. Цього разу додалася ще одна перемога на виїзді.

Головним арбітром матчу був Сергій Задиран з Київської області, а його асистентами – Віктор Аврамчук (Київська обл.), Володимир Алавук (Київ). Резервним арбітром був Артем Гординський (Вінниця), а спостерігачем арбітражу – Микола Даневич з Києва.