Лучанин роками судиться з управителями ОСББ і тероризує сусідів
Волинь

Лучанин роками судиться з управителями ОСББ і тероризує сусідів

20 жовтня, 15:49
1
0
Сподобалось?
0

У Луцьку власник однієї квартири «тероризує» всю багатоповерхівку. Чоловік підозрює, що ОСББ ошукало мешканців на ремонтах і невпинно судиться із правлінням. Тепер квартплата витрачається не на нові ремонти, а на судову тяганину.

На судовий збір і адвокатів правління ОСББ витратило вже понад двісті тисяч гривень.

Про це розповіли журналісти ТСН, у рамках спецпроєкту «На межі».

Десять років тому луцький гуртожиток, у якому живе чоловік, мав тріщини, іржаві труби та брудний під’їзд із вибитими вікнами. Змінити ситуацію тутешні мешканці змогли, після об'єднання в ОСББ. 

За оновленням цього будинку, яким був одним із перших в Україні, де мешканці взялися за самоуправління, стежила вся країна. Тепер в тутешньому ОСББ економлять на опаленні та перестали мріяти про якісь покращення. Частину коштів із квартплати тут почали витрачати на юридичні послуги, адже один із мешканців будинку роками веде судову тяганину з його управителями.

Невдоволеного мешканця звати Федір Данилік, він запідозрив правління ОСББ в корупції. Чоловік вважає, що вартість проведених в будинку ремонтів була завищеною. За останніх п’ять років він подав з десяток позовів до суду. 

Оплату нескінченної судової тяганини управителі будинку включили у квартплату, яка через це збільшилася на дві з половиною гривні за квадратний метр.

Голова ОСББ Юлія Сабатюк пояснює, що корупцію у проведених ремонтах шукав не тільки Федір, але й міські чиновники та державні експерти. У судах всі звинувачення розвалились. Але позови від Федора Даниліка продовжилися. На судовий збір і адвокатів правління ОСББ витратило вже понад двісті тисяч гривень.

«За ці гроші на сьогодні можна було би зробити два шикарних ремонти в під’їздах», – каже Юлія Сабатюк. 

Вести розмову зі знімальною групою ТСН у власній квартирі Федір Данилік спершу мав бажання, проте пізніше вирішив припинити фільмування. Як виявилося, помешкання перебуває під арештом через кримінальну справу. Власник житла раніше був обласним чиновником, який фігурує в корупційній справі – тоді його звинуватили у вимаганні хабаря в розмірі 30 тисяч доларів. Справа тягнеться до сьогодні. 

Втративши роботу на державній службі, Данилік, маючи освіту юриста, взявся вести судову війну з ОСББ. 

«Я вважаю, на сьогоднішній момент, що це тероризм, який має на меті заробіток», - стверджує Юлія Сабатюк.

Останній судовий позов Федора Даниліка, яким він оскаржував підвищення квартплати для оплати послуг адвоката, суд задовольнив. Тепер він має намір добитися через суд притягнення до відповідальності голову ОСББ, яка витрачала кошти на адвоката, щоб вести з ним судову тяганину.

Заборонити судитись чоловікові не може жодна людина чи закон. Тож ОСББ і його мешканцям, ймовірно, доведеться ще не раз відбивати атаки невгамовного сусіда. 

Наступний позов буде проти голови ОСББ, яку чоловік планує покарати за витрати на адвоката.


Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Коментарі

  • Ну ну
    Ну ну

    Ю.Собатюк. Хто б сумнівався

    20 жовтня, 16:22
    Відповісти

Ваш коментар

Ви погоджуєтесь з правилами коментування.
Реєстрація Вхід
Забули пароль?
Реєстрація Вхід
На ваш E-mail буде відправлено лист з інструкцією
Реєстрація Вхід
Зареєструватися