Підприємці з Волині мітингують у столиці
Волинь

Підприємці з Волині мітингують у столиці

30 листопада 2021, 14:17
0
0
Сподобалось?
0

Волинські підприємці мітингують в столиці.

Про це повідомляє ІА "Конкурент".

Разом з ФОПами з різних областей України у вівторок, 30 листопада вони прийшли під стіни Верховної ради. Представники малого бізнесу вимагають підтримати напрацьовані радою підприємців законопроекти, що покликані не вводити в Україні тотальну фіскалізацію та обов’язкові касові апарати, а також осучаснити й спростити трудове законодавство.

Мітингувальники вирушили від Верховної ради до офісу президента. ФОПи планують провести перформанс та продемонструвати, які суми надходжень до бюджету країни від малого бізнесу можуть бути втрачені в результаті неприйняття запропонованих напрацювань та законопроектів.

Основні вимоги підприємців такі:

- Визначити як невідкладні законопроекти, напрацьовані та/або підтримані робочими групами Ради з питань сприяння розвитку малого підприємництва при Президентові України та Радою. Ідеться про проєкт закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо удосконалення порядку ведення обліку і застосування реєстраторів розрахункових операцій та зниження фіскального тиску на платників податків» (який передбачає перехід від широкої фіскалізаціі до фіскалізаціі окремих груп ризику), напрацьований Робочою групою з питань впорядкування використання РРО від Ради з питань сприяння розвитку малого підприємництва, створеною при Президентові Україні, та сформованою згідно з Указом No582/2020, напрацьований представниками бізнесу разом з експертами та готові до внесення на розгляд Верховної Ради України.

- осучаснення та спрощення трудового законодавства (проєкти законів №5371 та №5388)

- врегулювання питання ринкового нагляду (№5473)

- при дистанційній торгівлі при сплаті на розрахунковий рахунок продавця за товари або послуги за допомогою платіжного терміналу або з картки фізичної особи покупця такий спосіб розрахунків дозволяє контролювати надходження коштів через розрахунковий рахунок та виключають необхідність додаткового контролю з обов'язковим використанням фіскальних РРО – необхідно скасувати обов’язкове РРО

- демонополізація ринку платіжних послуг – врегулювання ставок еквайрингу в Україні

  Організатори заходу – Коаліція Ради Міст «Захисти ФОП», та Альянс РОМБ (Регіональних Об’єднань Малого Бізнесу).
  Хочете дізнаватися про головні події першими?
  Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

  Читайте також

  Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

  Ваш коментар

  Ви погоджуєтесь з правилами коментування.
  Реєстрація Вхід
  Забули пароль?
  Реєстрація Вхід
  На ваш E-mail буде відправлено лист з інструкцією
  Реєстрація Вхід
  Зареєструватися