Вікторія ДОМАНСЬКА
Волинь

Чи треба людині з інвалідністю платити за документи на землю: пояснення спеціаліста

19 лютого 2022, 10:30
0
0
Сподобалось?
0

«Я людина з інвалідністю І групи. Селищна рада 28.11.2003 року дозволила приватизувати земельні ділянки у полі, а також ті, що йдуть під забудову. З Ківерців приїхала людина, яка заміряла їх, і я зразу розрахувався за роботу. 30.11.2004 року прийшли держакти на право власності на землю на адресу селищної ради – там я теж за щось платив. Тепер же ті акти є, а земельні ділянки на карту не внесені. Мені сказали, що вони вже недійсні, і за кожну ділянку тепер треба заплатити дві-три тисячі гривень. А у мене пенсія всього три тисячі… Що мені робити, куди звернутися?»

Василь М., Волинська область

На запитання відповідає адвокат Вікторія Доманська – керуючий партнер Адвокатського об’єднання «Правова допомога № 1»:

– Так, за виготовлення земельної технічної документації потрібно сплачувати кошти. Уже немає можливості зробити це безкоштовно. Тому при бажанні здійснити приватизацію земельних ділянок потрібно шукати виконавця, сплатити йому кошти і лише після цього отримати пакет чинних документів.

Від редакції: листування з читачами ведеться лише на сторінках газети. Якщо у вас є запитання до юриста, ви можете задати їх у «Віснику+К»  за телефоном: 067-3617717. Відповідь буде надрукована. Якщо ви потребуєте приватної консультації та допомоги юриста, звертайтеся з листом на адресу Адвокатського об’єднання «Правова допомога № 1»: м. Луцьк, вул. Шопена, 22, офіс 99. Анонімки не розглядаються.


Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Читайте також

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар

Ви погоджуєтесь з правилами коментування.
Реєстрація Вхід
Забули пароль?
Реєстрація Вхід
На ваш E-mail буде відправлено лист з інструкцією
Реєстрація Вхід
Зареєструватися