Школярі й студенти Волині матимуть обовʼязкові уроки безпеки
Волинь

Школярі й студенти Волині матимуть обовʼязкові уроки безпеки

12 серпня 2022, 10:19
0
0
Сподобалось?
0

На Волині дослухалися до пропозиції рятувальників ввести у школах обов’язкові «години безпеки», на яких учнів навчатимуть основам мінної безпеки, протипожежних заходам, радіаційній безпеці тощо.

Таке рішення ухвалила 11 серпня обласна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, повідомляє Волинська обласна рада.

Засідання ТЕБ НС було присвячене підготовці до нового навчального року. Наголошувалося, що очна форма навчання буде запроваджена лише у тих освітніх закладах, які мають належно облаштовані укриття, або ж укладений договір на користування захисною спорудою, що розміщена на віддалі 100-200 метрів.
За пропозицією рятувальників члени комісії ТЕБ НС також ухвалили рішення про офіційне внесення до навчальної програми теоретичних та практичних занять для школярів та студентів з правил евакуації до укриттів, поводження при ракетно-бомбовій, мінній, хімічній, радіаційній та пожежній небезпеці. Такі уроки будуть запроваджені не рідше одного разу на тиждень.

Окрім того, є намір налагодити зв’язок з батьками, які разом з дітьми перебувають в евакуації за кордоном, з наміром переконати їх не розривати зв’язки з українською школою.


Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Читайте також

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар

Ви погоджуєтесь з правилами коментування.
Реєстрація Вхід
Забули пароль?
Реєстрація Вхід
На ваш E-mail буде відправлено лист з інструкцією
Реєстрація Вхід
Зареєструватися