Луцький клінічний пологовий будинок отримав медичне обладнання
Волинь

Луцький клінічний пологовий будинок отримав медичне обладнання

17 серпня 2022, 11:14
0
0
Сподобалось?
0

Обладнання закупив «Український фонд «Благополуччя дітей» за фінансової підтримки ChildFund Deutschland (Дитячий фонд, Німеччина) та Terre des Hommes (Швейцарія).

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

У Луцькому клінічному пологовому будинку щороку народжується близько 2 тисяч немовлят, 10 % із них — потребують додаткової вузькопрофільної неонатальної допомоги. Заклад розрахований на 96 ліжок для вагітних та 49 ліжок для новонароджених. Супровід вагітності, пологів та післяпологового періоду пацієнтки отримують безкоштовно.

«У лютому 2022 року ми зіткнулися з тим, що не знали, чи зможемо забезпечити безперебійне постачання медичного послуг, чи матимемо доступ до медичних товарів, скільки породіль з числа ВПО доведеться прийняти? – говорить Сергій Сябрук, директор КП «Луцький клінічний пологовий будинок». – Нашим завданням стало підготуватися до всього. Тому ми вдячні ChildFund Deutschland та Українському фонду «Благополуччя дітей», які відгукнулися на прохання про допомогу в придбанні медичного обладнання».

Благодійники зосередилися на найбільш вартісних потребах: біполярний електрохірургічний коагулятор, коагулометр для оцінки показників згортання крові, операційні лампи, автоматичні парові стерилізатори, відкрита реанімаційна система, гінекологічне крісло, підігрівач рідин та крові, різноманітні медичні витратні матеріали на загальну суму 2 186 727 грн.

Заступник міського голови  Ірина Чебелюк подякувала виконавчій директорці «Українського фонду «Благополуччя дітей» Тетяні Басюк, керівнику Волинського представництва фонду Валерію Петровичу, всім закордонним благодійникам за те, що для співпраці вони обрали саме Луцький клінічний пологовий будинок.


Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Читайте також

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар

Ви погоджуєтесь з правилами коментування.
Реєстрація Вхід
Забули пароль?
Реєстрація Вхід
На ваш E-mail буде відправлено лист з інструкцією
Реєстрація Вхід
Зареєструватися