«Старий Луцьк» провалив домашню серію матчів

10 листопада 2022, 17:32
0
0
0

Відбувся другий ігровий сет у баскетбольній суперлізі України. «Старий Луцьк-Університет», який вдало дебютував у першості, здобувши у трьох виїзних поєдинках дві перемоги, два дні поспіль приймав суперників на своєму майданчику.

Спершу лучани зіграли з одеською «БІПОю». Сили у грі з більш досвідченим і титулованим суперником виявилися нерівними.  «Старий Луцьк-Університет» поступився з рахунком 71:86. Реабілітуватися перед уболівальниками лучани сподівалися наступного дня у матчі з «Говерлою» з Івано-Франківська. Однак і тут зачепитися за гру не вдалося. Гості пішли у відрив в рахунку у третій чверті і вже не підпускали до себе лучан. У підсумку «Старий Луцьк-Університет» зазнав ще крупнішої поразки – 60:79.

Далася взнаки відсутність найдосвідченішого нападника у складі лучан Євгена Коровякова через травму.

Після п’яти матчів луцький клуб посідає п’яту сходинку у турнірній таблиці серед 9 команд. Тобто поки золота середина.