У Луцьку протягом одного дня безкоштовно робитимуть тестування на ВІЛ/СНІД та гепатит С
Волинь

У Луцьку протягом одного дня безкоштовно робитимуть тестування на ВІЛ/СНІД та гепатит С

30 листопада 2022, 12:11
0
0
Сподобалось?
0

1 грудня 2022 року об 11:00 у приміщенні «Адреналін-Сіті» відбудеться акція з швидкого тестування на ВІЛ У Луцьку можна безкоштовно зробити тестування на ВІЛ/СНІД . Долучитися до тестування можуть всі охочі волиняни та ВПО. Організатори акції стали благодійний фонд «Рокада» на Волині та БО «100% ЖИТТЯ.РІВНЕ».

Дата акції обрана не випадково, адже 1 грудня - це Всесвітній день боротьби зі СНІДом.

Щорічно 1 грудня згідно з рішенням Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) та Генеральної Асамблеї ООН, прийнятими в 1988 році, відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІД. Цей день започатковано з метою підвищення обізнаності про епідемію СНІДу, викликаної поширенням ВІЛ-інфекції.

Організатори гарантують анонімність. Тестування відбуватимуться за допомогою швидких тестів, які дозволяють отримати результат протягом 10-15 хвилин.

Мета заходу: профілактика та вчасне виявлення ВІЛ/СНІДУ. Під час акції відбудеться тестове та післятестове консультування за потреби.

У разі своєчасного виявлення і початку лікування тривалість життя ВІЛ-інфікованого пацієнта значно продовжується, а імунна система тримається на рівні, що захищає пацієнта від розвитку опортуністичних захворювань.

Єдиним достовірним способом дізнатись про відсутність чи наявність ВІЛ- інфекції є тестування. Приходьте та потурбуйтеся про своє життя!

Контакти: 0664135011 - Олена Кузьмич, 0505508949 - Тетяна Терещук.


Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Читайте також

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар

Ви погоджуєтесь з правилами коментування.
Реєстрація Вхід
Забули пароль?
Реєстрація Вхід
На ваш E-mail буде відправлено лист з інструкцією
Реєстрація Вхід
Зареєструватися