Чому у частини лучан вода пропадає разом зі світлом
Волинь

Чому у частини лучан вода пропадає разом зі світлом

25 січня 2023, 12:06
0
0
Сподобалось?
0

У Луцьку мешканці правобережної частини міста вздовж річки Стир (33-й, 40-й квартали, район Теремно та ін), які живуть вище четвертого-п’ятого поверхів, скаржаться на відсутність води під час відключень світла.

У «Луцькводоканалі» пояснили, чому так відбувається.

Причина у тому, що водопостачання цих квартир, розміщених вище четвертого поверху, здійснюється підвищувальними насосними станціями (ПНС), які знаходяться поруч із будинками і робота яких залежить від електроенергії. Одна така станція забезпечує підвищення тиску подачі води у групі від 1 до 10 дев’ятиповерхових будинків. Таких ПНС – майже 50 по Луцьку.

Коли обленерго здійснює вимкнення електропостачання, вимикаються і велика кількість підвищувальних насосних станцій (ПНС). У багатьох випадках ПНС, попри те, що знаходяться поруч з будинком, отримують енергію від підстанції, яка не відключається. Відповідно, в мешканців нема світла, але є вода – бо ПНС лишаються під напругою. Однак є випадки, коли в ланцюжок відключення потрапляє електропідстанція, яка живить водночас і підвищувальну насосну станцію (ПНС), і будинок – у такому випадку в мешканців немає ні світла, ні води, але тільки у тих, які живуть вище 5-го поверху, через відсутність живлення і неможливість підняти воду на вищі поверхи. Бо у цей же час головні насосні станції на водозаборах працюють безперебійно, а отже до четвертого поверху вода подається не залежно від вимкнень електропостачання.

«Водночас акцентуємо увагу мешканців на тому, що у вказаних ситуаціях не варто шукати проблему в енергетиках чи працівниках водоканалу! Така ситуація обумовлена єдиною причиною – війною Росії проти України і терористичними атаками ворога на об’єкти інфраструктури. Не забуваймо про це!», – наголошують у КП «Луцькводоканал».


Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Читайте також

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар

Ви погоджуєтесь з правилами коментування.
Реєстрація Вхід
Забули пароль?
Реєстрація Вхід
На ваш E-mail буде відправлено лист з інструкцією
Реєстрація Вхід
Зареєструватися