Волинський пройшов тренінг у Польщі щодо фіксації воєнних злочинів
Волинь

Волинський пройшов тренінг у Польщі щодо фіксації воєнних злочинів

1 березня, 16:23
0
1
Сподобалось?
1

Двадцять поліцейських з різних областей України, серед них і керівник сектору криміналістичного забезпечення ГУНП у Волинській області Леонід Пустовіт, взяли участь у спеціальному тренінгу у Польщі. Пустовіт уже працював у звільнених населених пунктах та документував скоєні окупантами злочини.

Навчання для українських поліцейських проводили тренери з Великої Британії на базі Навчального центру поліції Республіки Польща в Легіоново.

Курс навчання для українських поліцейських організовано за сприяння Міністерства внутрішніх справ Великої Британії, під керівництвом члена Королівського коледжу, координатора з питань ідентифікації жертв катастроф у Великій Британії, директорки криміналістичної служби поліції Лондонського Сіті Трейсі Александер та старшого наукового радника Національного агентства з боротьби зі злочинністю доктора Карла Гаррісона.

Упродовж двох тижнів поліцейські, зокрема слідчі та спеціалісти-криміналісти Нацполіції, удосконалювали знання та навички у сфері розслідування воєнних злочинів. Під час навчання йшлося про нові методи та методики виявлення, фіксації та вилучення слідової інформації відповідно до міжнародних стандартів.

Також поліцейські відпрацьовували алгоритм дій щодо координації дій працівників відомства, які перші прибувають на місце скоєння злочину, здійснення швидкої оцінки збору слідової інформації та роботи на місцях масового захоронення.

Своєю чергою українські поліцейські поділилися з іноземними колегами власним досвідом щодо документування вчинення воєнних злочинів РФ на території України.


Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Читайте також

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар

Ви погоджуєтесь з правилами коментування.
Реєстрація Вхід
Забули пароль?
Реєстрація Вхід
На ваш E-mail буде відправлено лист з інструкцією
Реєстрація Вхід
Зареєструватися