Останнє фото терористів
Волинь

Волиняни у складі «Айдару» під Луганськом знищили бійців російського елітного спецназу

9 серпня 2014, 12:20
11
114
Сподобалось?
114

Добровольчий батальйон «Айдар», в якому служить чимало волинян, внаслідок несподіваної і стрімкої атаки звільнив населений пункт Веилка Вергунка під самим Луганськом. Як виявилося, нашим військовим протистояли бійці з легендарного антитерористичного підрозділу РФ «Гюрза», який сформувався у чеченській війні. Про це розповів волинський айдарівець Ігор Лапін.

«Сепаратисти. Спецпідрозділ по боротьбі з тероризмом Російської федерації «Гюрза». Старший групи (позивний «Грозний») і їх посібники були знищені штурмовим загоном «Айдара» біля Вергунского роз'їзду. Вантаж 200 на Росію. Фото і відео доказу їх діяльності вилучені з їх мобільних телефонів», - написав Лапін у Фейсбук.

Також він виклав фото терористів, моменти атаки на Велику Вергунку та знімки звільненого населеного пункту.

Загалом за результатами бою було знищено більше 30 бойовиків. На камуфляжному одязі багатьох із них були шеврони «Гюрзи».

 


Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Читайте також

Коментарі

  • дядя
    дядя

    какоето стадо ублюдков.Эти два дебила тоже спецподразделение.Если так росею жаль

    9 серпня 2014, 12:52
    Відповісти
    • fh
      fh

      Це ти ска про свою сім"ю чи про маму?

      11 серпня 2014, 00:08
      Відповісти
  • иван
    иван

    Туда им и дорога парашникам вшивым Небось ихние жены дети и родители теперь узнают что значит лезть в чужую страну

    9 серпня 2014, 13:03
    Відповісти
  • Русский Жыдобандеров
    Русский Жыдобандеров

    Молодцы ребята так держать , мы все вами гордимся !!!! Слава Украине! Героям Слава !!!!

    9 серпня 2014, 13:05
    Відповісти
  • бандеровский луганск
    бандеровский луганск

    Ребята,мы за вас.Слава Украине.Гоните их к ху.....м с нашей земли,Луганск это Украина!!!!!!

    9 серпня 2014, 13:32
    Відповісти
  • Запорожье
    Запорожье

    Спасибо парни. Хм, сейчас уже пристало говорить: " ХОРОШИЙ РАССЕЯНИН _ МЁРТВЫЙ РАССЕЯНИН".

    9 серпня 2014, 13:45
    Відповісти
  • Мыкола
    Мыкола

    Элита, это значит "избранные, лучшие". А это что за сброд мудаков? Понравилось в Чечне с бабами воевать и продавать своих друзей за пару фальшивых чеченских долларов. Да это просто педерасты с большой дороги, которым обещали прогулку по Украине. ГРУЗ 200. УРА !!!

    9 серпня 2014, 15:36
    Відповісти
  • ПТН ПНХ
    ПТН ПНХ

    Было бы весьма поучительным опубликовать фотографии дохлых "бійців російського елітного спецназу". Может быть тогда живые "бійці російського елітного спецназу" задумаются над тем, ради чего едут подыхать в чужую страну. Хотя вряд ли задумаются. У них "кисель" вместо мозгов. И брехун Киселев вместо истины. Тогда может жены и матери остановят этих "бійців російського елітного спецназу". Хотя вряд ли. У ихних жен и матерей тоже кисель в голове...