У США повторно стратять ґвалтівника і убивцю, який вижив після смертельної ін’єкції
Світ

У США повторно стратять ґвалтівника і убивцю, який вижив після смертельної ін’єкції

14 грудня 2016, 19:59
0
0
Сподобалось?
0

Верховний суд США відхилив апеляцію Ромеля Брума, який був засуджений за зґвалтування і вбивство 14-річної дівчинки, і засуджений до смертної кари. Вирок повинні були привести у виконання у 2009 році в Огайо, але зробити йому смертельну ін’єкцію не вдалося, і засуджений вижив. Протягом двох годин відповідальні за виконання вироку намагалися знайти підходящу вену для введення смертельного препарату, але безуспішно. Не дав ради цьому й тюремний лікар. Сам засуджений потім заявляв, що в його тіло втикали голку щонайменше 18 разів, поки він плакав від болю. У підсумку губернатор Огайо постановив припинити спроби. Брум залишився під вартою до винесення рішення суду.

Його захист наполягав, що нова спроба привести вирок у виконання порушить закон про неможливість двічі покарати людину за один і той же злочин, але суд вирішив інакше. Прокурор заявив, що єдиною жорстокістю у справі Брума є ті страждання, які заподіюють батькам убитої дівчинки нескінченні апеляції вбивці.

Проте поки не відомо, коли буде проведена кара, так як існує графік приведення смертельних вироків, а поставки медикаментів для ін’єкцій нестабільні.

60-річний Брум став другим засудженим у США, який вижив під час страти. У 1947 році в Луїзіані 18-річний Віллі Френсіс лишився живим через збій у роботі електричного стільця. Тоді суд також вирішив, що слід зробити другу спробу.


Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Читайте також

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар

Ви погоджуєтесь з правилами коментування.
Реєстрація Вхід
Забули пароль?
Реєстрація Вхід
На ваш E-mail буде відправлено лист з інструкцією
Реєстрація Вхід
Зареєструватися