Новий король Британії взяв ім’я Карл III
Світ

Новий король Британії взяв ім’я Карл III

9 вересня, 20:15
0
1
Сподобалось?
1

Як стало відомо, прем’єр-міністерка Великої Британії Ліз Трасс під час звернення до нації у зв’язку зі смертю королеви Єлизавети II оголосила, що новий король узяв собі ім’я Карл III.

“Королева Єлизавета залишила по собі величний спадок. Сьогодні, як і вже протягом понад тисячі років до того, корона переходить нашому новому монарху, новому главі держави – Його Величності королю Карлу III”, – сказала Трасс.

Європейська правда повідомляє: під час звернення Трасс також назвала смерть королеви “величезним шоком для нації та світу” й назвала Єлизавету II “каменем, на якому була побудована сучасна Британія”, і “самим духом Великої Британії”.

“Боже, бережи короля”, – додала британська прем’єрка, відсилаючи до назви гімну Сполученого Королівства, який за правління Єлизавети II називався “Боже, бережи королеву”.

Чарльз став найстарішим монархом в історії Британії, що коли-небудь сходив на престол. Його дружина – 74-річна Камілла – отримає титул королеви-консорта. Це означає, що дружина короля має рівний із ним соціальний статус і має жіночий еквівалент його монархічного титулу.


Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар

Ви погоджуєтесь з правилами коментування.
Реєстрація Вхід
Забули пароль?
Реєстрація Вхід
На ваш E-mail буде відправлено лист з інструкцією
Реєстрація Вхід
Зареєструватися