Італія взяла під державне управління російський НПЗ на Сицилії
Світ

Італія взяла під державне управління російський НПЗ на Сицилії

2 грудня 2022, 15:09
0
0
Сподобалось?
0

Рада міністрів Італії вирішила запровадити тимчасове управління на нафтопереробному заводі ISAB на Сицилії, що належить російському «Лукойлу».

Про це повідомляє Еспресо з посиланням на італійські ЗМІ.

Рішення уряду Італії, як повідомляється, спрямоване на «захист національних інтересів у стратегічних галузях виробництва» та складається з двох частин.

Перша частина передбачає урядове втручання в сектор вуглеводнів «з метою забезпечення безперервності виробництва та безпеки постачання». Друга – стосується компенсаційних заходів, які можуть бути застосовані для підтримки компаній, які постраждають унаслідок нафтового ембарго ЄС.

На заводі ISAB на Сицилії працюють 3500 людей, а для ще 6500 людей він забезпечує робочі місця опосередковано. Крім того, на НПЗ припадає близько 20% переробки нафти в усій Італії та 8% економічної активності Сицилії.

З моменту вторгнення в Україну нафтопереробний завод може переробляти лише російську нафту, оскільки банки відмовилися брати на себе ризик надання кредитів на купівлю неросійської нафти. Але через нафтове ембарго, яке набуває чинності 5 грудня, ISAB загрожувало закриття.


Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Читайте також

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар

Ви погоджуєтесь з правилами коментування.
Реєстрація Вхід
Забули пароль?
Реєстрація Вхід
На ваш E-mail буде відправлено лист з інструкцією
Реєстрація Вхід
Зареєструватися