На кордонах Шенгенської зони відновлять контроль
Світ

На кордонах Шенгенської зони відновлять контроль

19 листопада 2018, 19:15
502
0
0
Сподобалось?
0

З  22 листопада до 6 грудня тимчасово буде відновлений прикордонний контроль на внутрішніх кордонах Шенгенської зони, тобто, з Чехією, Німеччиною, Литвою, Словаччиною. Про це заявила представниця Прикордонної служби Йоанна Конєчняк, – повідомляє Польське радіо.

Вона додала, що відповідне рішення з цього питання підписав міністр внутрішніх справ та адміністрації. Метою відновлення контролю є забезпечення безпеки під час конференції СОР 24, що   відбудеться в Катовицях.

Під час контролю пасажири, які перетинають кордони Польщі, повинні мати з собою документи, що підтверджують їхню особу та громадянство – наприклад, ідентифікаційний номер або паспорт. Громадяни третіх країн, як і раніше, повинні мати з собою документи, що дозволяють їм перетинати кордон (паспорт) та підтвердити право на проживання, наприклад, візи.

Це буде четвертий випадок відновлення тимчасового прикордонного контролю. Вперше таку процедуру у 2012 році запроваджено з нагоди ЄВРО-2012, потім у 2013 році у зв’язку з Кліматичною конференцією та в 2016 з приводу саміту НАТО у Варшаві та Світових днів молоді в Кракові.


Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар

Ви погоджуєтесь з правилами коментування.
Реєстрація Вхід
Забули пароль?
Реєстрація Вхід
На ваш E-mail буде відправлено лист з інструкцією
Реєстрація Вхід
Зареєструватися