У СІЗО можна «забронювати» платні камери
Волинь

У СІЗО можна «забронювати» платні камери

25 липня, 16:00
0
0
Сподобалось?
0

Від 24 липня в Україні почала діяти нова послуга – сплата за користування платними камерами наперед.

Про це повідомляє міністр юстиції України Денис Малюська, - йдеться на сайті Урядовий портал.

Зокрема, будь-яка особа, яку взяли під варту, має право надати адміністрації СІЗО підтвердження оплати «Послуги наперед» та скористатися відповідною платною послугою упродовж шести місяців з дня здійснення відповідного платежу. Оплату послуги можна здійснювати знеособлено та не вказувати конкретний час перебування під вартою.

«Пам’ятайте, послуга діє протягом 6 місяців. Якщо протягом вказаного строку особа не буде взята під варту та не потрапить у СІЗО, кошти за невикористані дні будуть зараховані до спеціального фонду державного бюджету СІЗО у якості благодійної допомоги», - наголосив міністр.

Він зазначив, що послугою можна скористатися у 19 установах виконання покарань, в яких запущений експериментальний проект щодо надання платних послуг. Це державні установи: «Київський слідчий ізолятор», «Львівський слідчий ізолятор», «Чернігівський слідчий ізолятор», «Запорізький СІЗО», «Вільнянська установа виконання покарань (№11)», «Дніпровська установа виконання покарань (№4)», Харківський, Полтавський, Сумський та Старобільський СІЗО, «Житомирська установа виконання покарань (№8)», Хмельницький та Чернівецький СІЗО, а також Вінницька установа виконання покарань (№1), «Рівненський слідчий ізолятор», «Луцький слідчий ізолятор», «Чортківська установа виконання покарань (№26)», «Закарпатська установа виконання покарань (№9)» та «Івано-Франківська установа виконання покарань (№12)».

До слова, заяву про надання «Послуги наперед» можна подавати як письмово, так і в електронній формі через автоматизовану систему «Онлайн будинок юстиції».

При цьому у разі відсутності вільних місць у камерах з поліпшеними побутовими умовами при прибутті до СІЗО особи, взятої під варту, щодо якої замовили «Послугу наперед», адміністрація СІЗО повертає кошти на безготівковий рахунок платника, з якого був здійснений платіж або безготівковий рахунок, вказаний особою, взятою під варту.

ФОТО ІЛЮСТРАТИВНЕ


Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Читайте також

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар

Ви погоджуєтесь з правилами коментування.
Реєстрація Вхід
Забули пароль?
Реєстрація Вхід
На ваш E-mail буде відправлено лист з інструкцією
Реєстрація Вхід
Зареєструватися