Дружини військових отримають нові пільги згідно з новим мобілізаційним законом
Україна

Дружини військових отримають нові пільги згідно з новим мобілізаційним законом

23 травня, 13:10
1
0
Сподобалось?
0

В Україні ухвалено новий закон про мобілізацію, який надає кілька пільг для дружин мобілізованих військовослужбовців. Зокрема, вони отримають переваги щодо зобов'язань перед банками.

Про це йдеться в п. 15 статті 14 Закону "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей".

Новий закон про мобілізацію передбачає скасування нарахування штрафних санкцій та пені за невиконання зобов'язань, включно із зобов'язаннями перед банками та фізичними особами, для дружин мобілізованих військовослужбовців. Також не нараховуватимуться відсотки за користування кредитами, за винятком кредитних угод на купівлю нерухомості або транспортних засобів.

Тепер, після набуття чинності закону про посилення мобілізації №10449, такі пільги поширяться на членів родин військовослужбовців.

"Їхнім дружинам (подружжю) — штрафні санкції, пеня за невиконання зобов'язань перед підприємствами, установами та організаціями всіх форм власності, зокрема банками, та фізичними особами, а також відсотки за користування кредитом не нараховуються, крім кредитних договорів із придбання майна, що віднесене або буде віднесене до об'єктів житлового фонду (житлового будинку, квартири, майбутнього об'єкта нерухомості, об'єкта незавершеного житлового будівництва, майнових прав на них), та/або автомобіля", — ідеться в новому законодавстві.


Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Коментарі

  • Яна
    Яна

    Перед тим як передрати статтю у інших ЗМІ треба перевіряти інформацію , а ні просто красти. В законі мова йде не тільки дружинам мобілізованих. .... також іншим військовослужбовцям, під час дії особливого періоду, які брали або беруть участь у захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції у період її проведення, у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, перебуваючи безпосередньо в районах та у період здійснення зазначених заходів, у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку із збройною агресією Російської Федерації проти України,...

    23 травня, 14:15
    Відповісти

Ваш коментар

Ви погоджуєтесь з правилами коментування.
Реєстрація Вхід
Забули пароль?
Реєстрація Вхід
На ваш E-mail буде відправлено лист з інструкцією
Реєстрація Вхід
Зареєструватися