Махінації з митами на автомобілі викрили  волинські і литовські митники
Волинь

Махінації з митами на автомобілі викрили волинські і литовські митники

25 жовтня 2018, 11:33
0
0
Сподобалось?
0

На підставі офіційних даних, отриманих  від митних органів Литовської Республіки щодо підтвердження факту митного оформлення автомобілів, волинські митники викрили  4-ьох громадян України, які уникали сплати податків.  Про це інформує прес-служба ГУ ДФС Волині.

Зокрема, мешканець Полтавщини подав через митний пост Луцьк документи  на оформлення автомобіля «RENAULT» 2012 року випуску, вказавши його ціну – 1700 Євро. Насправді автомобіль був придбаний у Литві за ціною 4800 Євро. Різниця між сумами фактично сплачених та необхідних до сплати податків -  майже 30 тисяч гривень.

Мешканець Сумщини  теж«RENAULT», але 2014 року випуску, оформив за ціною, вказаною у рахунку-фактурі: 3500 Євро. Офіційна відповідь з Литви спростовувала – справжня ціна становила 5300 Євро, а сума несплачених митних платежів – більше 15 тисяч гривень.

У такий же спосіб, приховуючи справжню вартість товару,  намагалися «зекономити» на митних платежах жителі міст Новограда-Волинського – на майже 50 тисяч гривень та Рівне – майже 37 тисяч гривень.

Дії, спрямовані на неправомірне звільнення від сплати у повному обсязі митних платежів, караються відповідно до ст. 485 Митного Кодексу України штрафом у розмірі 300 відсотків несплачених митних платежів. Відповідні справи про притягнення громадян до адміністративної відповідальності передані волинськими митниками на розгляд суду.

 


Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Читайте також

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар

Ви погоджуєтесь з правилами коментування.
Реєстрація Вхід
Забули пароль?
Реєстрація Вхід
На ваш E-mail буде відправлено лист з інструкцією
Реєстрація Вхід
Зареєструватися