У Луцьку з наркоманією боротимуться за  допомогою «шокової терапії»
Волинь

У Луцьку з наркоманією боротимуться за допомогою «шокової терапії»

15 вересня, 11:23
0
0
Сподобалось?
0

Розробили програму з протидії поширенню наркоманії та інших негативних проявів серед дітей та молоді, боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів у Луцькій міській територіальній громаді на 2021–2023 роки.

Про це йшлося у середу, 15 вересня, під час засідання виконкому Луцькради.

Директор департаменту молоді та спорту Володимир Захожий розповів, що поширення наркоманії в Україні за останні роки набуло загрозливих тенденцій. Особливо гострою та актуальною ця проблема є для молодіжного середовища.

«Наркоманія і самі засоби набули широкого використання. Людина, що один раз спробувала, є фактично залежною. Тому роз’яснювальна робота буде основою програми», - каже посадовець. Серед заходів – проведення семінарів, вебінарів з молоддю і педагогами, замальовування рекламних написів, розроблення чат-боту, що блокуватиме записи про наркотики в соцмережах, організація школи сімейного життя тощо.

Міський голова Ігор Поліщук каже, що чимало людей, на жаль, стали не ту дорогу в житті. Так звані закладки виявляють в Княгининку, Рованцях, Луцьку та інших місцях. Тому у громаді напрацюють чіткий механізм та покроковий план реалізації програми задля боротьби з наркоманією.

«На мою думку, потрібно почати з того, щоб зайти в кожен клас, кожну аудиторію і провести шокову терапію. Коли я вчився в школі, до нас приходили колишні залежні і показували фільм про те, як вчора успішні людини сьогодні закінчують життя в підвалах, мають крайню форму туберкульозу, у них гниють кінцівки, вони харкають кров’ю і все інше. Таку шокову терапію потрібно проводити», - переконаний мер. Уже підібрали людей, що пропагуватимуть здоровий спосіб життя. Небайдужі до тематики підприємці оплатили їх роботу до кінця року.

На реалізацію програми передбачили втратити понад 7 мільйонів гривень


Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Читайте також

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар

Ви погоджуєтесь з правилами коментування.
Реєстрація Вхід
Забули пароль?
Реєстрація Вхід
На ваш E-mail буде відправлено лист з інструкцією
Реєстрація Вхід
Зареєструватися