Редактор «Вісника» – 44 роки на службі у журналістики

Редактор «Вісника» – 44 роки на службі у журналістики

Актуально

Днями шеф-редактор всеукраїнського тижневика «Вісник+К» Євген Хотимчук відзначив 44-річницю творчої діяльності. Євген Якович з дитинства мріяв стати журналістом. До мрії вела довга і не легка дорога. Працював у колгоспі на різних роботах, а потім завідував сільською бібліотекою у рідному селі Рудка-Козинська . Пізніше навчався в Львівському державному університеті імені Івана Франка на факультеті журналістики.  Як журналіст народився у газеті «Волинь» (тоді «Радянська Волинь»), адже після університетської науки пішов працювати туди. Пізніше обіймав посаду відповідального секретаря журналістської організації. З 1996 і по даний час головний редактор газети «Вісник+К».

Євген Хотимчук відомий не лише як журналіст. Він автор книг «Батькова хата», «Рідна мати моя», «Спокута», «Іду до тебе», роману «Суд» та інших. Його життєві, щирі новели про непросту долю сільських людей, про їх радощі та печалі нікого не залишають байдужими.

Так співпало, що до 44-річчя творчої діяльності письменницький доробок Євгена Хотимчука поповнився десятою книгою «Калиновий щем». Отож, отримуючи вітання від колег зі своїм святом, Євген Якович дарував ще гаряченькі після друкарського станка примірники «Калинового щему».

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!